تاریخ انتشار: ۱۲:۵۲ - ۰۶ بهمن ۱۴۰۰

جشن صعود تیم ملی بدون تماشاگر برگزار می‌شود؟

این خبر رسمی نیست، اما به احتمال قریب به یقین دو دیدار تیم ملی فوتبال ایران در برابر عراق و امارات بدون حضور تماشاگر برگزار خواهد شد.

جشن صعود تیم ملی بدون تماشاگر برگزار می‌شود؟
رویداد۲۴ پیش‌تر فدراسیون فوتبال خبر داده بود این بازی‌ها با حضور ۱۰ هزار تماشاگر برگزار خواهد شد. ۸ هزار تماشاگر آقا و ۲ هزار تماشاگر خانم. سخنگوی دولت هم این خبر را تایید کرد و حتی ابلاغ حضور تماشاگران از سوی ستاد مبارزه با کرونا در ورزش هم صادر شده بود، اما ...

روز گذشته ۹ هزار و ۳۷۸ نفر مبتلای جدید شناسایی شدند؛ حالا در آستانه بازی تیم ملی فوتبال ایران و عراق حتی بازیکنان زیادی از دو تیم هم به بهانه کرونا حق حضور در این بازی را نخواهند داشت. سرعت بالای سرایت ویروس امیکرون حتی وزارت بهداشت را مجاب کرده تزریق دوز سوم واکسن را هم در دستور کار قرار دهند و این فرایند آغاز شده و به سرعت ادامه دارد.

خلاصه اینکه برخلاف اروپا که حضور تماشاچی در میادین عادی شده همه چیز علیه فوتبال است و شاید به همین بهانه دیدار تیم ملی فوتبال ایران در برابر عراق و امارات بدون حضور تماشاگر برگزار شود که این بدون شک خبر خوبی برای حریفان ایران است.

امروز ششم بهمن است و طبیعتا اگر فدراسیون فوتبال نیت داشت دیدار تیم ملی در برابر عراق را با حضور تماشاگر برگزار کند سامانه بلیط فروشی این بازی را راه اندازی می‌کرد و با توجه به حضور زنان و حساسیت‌های این موضوع، نکات مربوط به این حضور اطلاع رسانی می‌شد. در این زمینه حتی مجوز شورای تامین هم گرفته شده بود، اما این بار ممنوعیت از جانب ستاد کرونا خواهد بود.

در صورتی که دیدار‌های تیم ملی در بهمن ماه بدون حضور تماشاگر برگزار شود احتمالا دیدار‌های دور برگشت لیگ برتر هم بدون حضور تماشاگر برگزار شد.

فدراسیون فوتبال برای برگزاری با تماشاچی این بازی همه کار کرده و به قصد برپایی یک جشن عمومی مشتاق انجام بازی با تماشاگر بود، اما گره کار در جایی است که فعلا فوتبال توان باز کردن آن را ندارد.

خبر های مرتبط
نظرات شما