تاریخ انتشار: ۱۹:۴۰ - ۱۷ بهمن ۱۴۰۰

رایزنی وزرای خارجه عراق و عربستان درباره دور پنجم مذاکرات تهران-ریاض

وزیر خارجه عراق در گفتگو با همتای سعودی خود دلایل تاخیر در برگزاری دور پنجم مذاکرات ایران و عربستان را بررسی کرد. وزیر خارجه عراق در این گفتگو تاکید کرد: دولت عراق با تمام توان و با به کارگیری تمام روابط خود تلاش می‌کند که فرصت مناسبی برای تفاهم میان تهران و ریاض ایجاد کند.

روابط ایران و عربستانرویداد۲۴ وزیر خارجه عراق در گفت وگو با همتای سعودی خود دلایل تاخیر در برگزاری دور پنجم مذاکرات ایران و عربستان را بررسی کرد.

به گزارش سایت وزارت خارجه عراق، فواد حسین، وزیر خارجه عراق در تماسی تلفنی با فیصل بن فرحان، وزیر خارجه عربستان دلایل تاخیر در برگزاری دور پنجم مذاکرات ایران و عربستان را بررسی و دوطرف نظرات خود در این خصوص را مطرح کردند.

وزیر خارجه عراق در این گفت‌وگو تاکید کرد: دولت عراق با تمام توان و با به کارگیری تمام روابط خود تلاش می کند که فرصت مناسبی برای تفاهم میان تهران و ریاض ایجاد کند.

روز گذشته نیز مصطفی الکاظمی، نخست وزیر عراق در تماسی تلفنی با سید ابراهیم رئیسی، رئیس جمهور کشورمان رایزنی کرد.

به گزارش ایسنا، ایرج مسجدی سفیر جمهوری اسلامی ایران در بغداد اخیرا در اظهاراتی تاکید کرده بود که دور پنجم مذاکرات ایران و عربستان به زودی در بغداد برگزار خواهد شد. مسجدی به موعد دقیق برگزاری این مذاکرات و جزئیات آن نپرداخت.

خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: