تاریخ انتشار: ۱۳:۰۱ - ۱۱ اسفند ۱۴۰۰
تعداد نظرات: ۱ نظر

مسابقه هالک ایرانی با فورد نمایشی طراحی شده است!

سرمربی تیم ملی بوکس گفت: اعتقاد دارم سجاد غریبی فریب خورد و در این ماجرا همه ما مقصر هستیم.

مسابقه هالک ایرانی با فورد نمایشی طراحی شده است!

رویداد۲۴ علیرضا استکی درمورد حواشی مربوط به مبارزه سجاد غریبی ملقب به هالک ایرانی با مارتین فورد اظهار داشت: قرار بود من هم به عنوان مربی، سجاد را در این مبارزه همراهی کنم. غریبی پسری متدین، مذهبی، با خدا و خوب است. فکر می‌کنم با توجه به شرایطی که وجود داشت، هر آدم دیگری هم جای او بود، این موقعیت را از دست نمی‌داد.

وی با بیان اینکه نباید خیلی سجاد را اذیت کنیم، عنوان کرد: از حالا باید شرایطی فراهم کنیم که اتفاقات بعدی رخ ندهد. با دامن زدن به حواشی اخیر، یک آدم فیک و دکور به نام مارتین فورد را بزرگ می‌کنیم. اعتقاد دارم اگر قلی زاده یا سیفی که از قهرمانان ووشوی کشور هستند را به مبارزه با فورد بفرستیم، در کمتر از یک دقیقه او را مچاله خواهند کرد.

سرمربی تیم ملی بوکس گفت: غریبی و فورد هیچکدام ورزشکار حرفه‌ای نیستند. من در روز‌های اخیر بسیار تحقیق کردم و با سجاد حرف زدم. او از شرایطی که برایش پیش آمده خیلی ناراحت بود. البته این نکته را هم باید بگویم که او حدود ۱۷۸ کیلو وزن داشت و حالا به ۱۳۰ کیلوگرم رسیده است.

استکی درمورد اینکه گفته می‌شود غریبی با این اقدام خود آبروی ایران را زیر سوال برده است، تصریح کرد: بحث ملی نیست و کاملاً شخصی است. این دو نفر به واسطه تیم رسانه‌ای و فضای مجازی که در اختیار دارند، این موضوع را بزرگ کردند. به نظر من اتفاق خاصی رخ نداده است.

وی ادامه داد: همه ما مقصر هستیم که در فضای مجازی به افراد توهم می‌دهیم چراکه ممکن است این اقدام موجب شود به خودشان آسیب برسانند. تخریب سجاد غریبی در شرایط کنونی تنها موجب بزرگ کردن مارتین فورد است. شاید بد نباشد به این نکته هم اشاره کنم که مبارزه غریبی و فورد قرار بود یک نمایش باشد و همه چیز از قبل نوشته شود.

سرمربی تیم ملی بوکس گفت: اعتقاد دارم سجاد را گول زدند. البته خودش هم مقصر بود چراکه بار‌ها به وی گوشزد کردم باید دوره‌هایی را سپری کند و مواردی را یاد بگیرد و تنها دنبال موارد جانبی نباشد. اگر سجاد دوره‌ها را شرکت می‌کرد، حداقل برای فیگورگیری و مبارزه استایل مناسبی پیدا می‌کرد.

استکی در پاسخ به اینکه آیا درآمد میلیاردی حتی بابت شکست در مبارزه می‌تواند یکی از عوامل فریب خوردن غریبی باشد، تصریح کرد: دقیقاً همینطور است. حضور در این مبارزه درآمد مالی زیادی دارد. به همین دلیل می‌گویم، شاید اگر هر فرد دیگری جای غریبی بود، ممکن بود وسوسه شود.

وی عنوان کرد: قول می‌دهم هر کدام از بوکسور‌های میان وزن کشورمان از جمله میثم، شاهین و ... با مارتین فورد مبارزه کنند، خیلی راحت او را شکست خواهند داد؛ چراکه یک قهرمان فیکِ مجازی و بازیگر است، نه ورزشکار.

منبع: فارس
خبر های مرتبط
برچسب ها: سجاد غریبی
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۴:۳۹ - ۱۴۰۰/۱۲/۱۲
0
0
الان هم داري اون سبك وزنها رو تهييج مي كني، جناب به اصطلاح مربي
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: