تاریخ انتشار: ۱۷:۲۵ - ۱۵ فروردين ۱۴۰۱

فرهاد مجیدی: غر نمی‌زنم، اما شرمنده بازیکنانم هستم

مجیدی در خصوص اخباری که پیرامون بازگشت محمدحسین مرادمند از ملوان مطرح شده اظهار داشت: باشگاه کار‌هایی انجام داده، اما دقیقا نمی‌دانم این اتفاق می‌افتد یا خیر، اما با توجه به شرایطی که داشته فکر می‌کنم بتواند به تیم ما ملحق شود منتظر تصمیم باشگاه هستیم.

فرهاد مجیدیرویداد۲۴ سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت:‌ با توجه به شرایطی که مرادمند داشته است، فکر می‌کنم بتواند به تیم ما ملحق شود. منتظر تصمیم باشگاه هستیم.

مجیدی: به رکورد شکست ناپذیری استقلال فکر نمی کنم/مرادمند می تواند به ما ملحق شود

فرهاد مجیدی در نشست خبری پیش از بازی با پیکان در هفته بیست و چهارم لیگ برتر اظهار داشت: اکثر باشگاه‌ها به دنبال این هستند که بازیکن اسمی بیاورند اما تیم پیکان تیم جوانی است.‌ به مجموعه پیکان و مجتبی حسینی تبریک می گویم. تیم خوبی دارند و عملکرد خوبی داشتند. در جام حذفی هم ما را اذیت کردند. مطمئنا فردا بازی سختی داریم. نه تنها فردا بلکه همه ۷بازی پیش رو سخت هستند. باید تمام توانمان را بگذاریم تا نتیجه لازم را بگیریم.

*تشکر درباره انتخاب شدن به عنوان برترین مربی

سرمربی استقلال در مورد اینکه هنگام انتخاب به عنوان برترین مربی اعلام کرده بود آرزویش این است زمین تمرین مساعدی داشته باشد، عنوان کرد: در مورد انتخاب به عنوان برترین مربی جا دارد از بازیکنان و همکارانم که خیلی به من کمک کردند تشکر کنم در این امر از آنها بسیار ممنون هستم.

*خنده دار است از این همه زمین، 2 - 3 زمین خوب پیدا کردیم

وی افزود:‌ زمین چمن تمرین استقلال مسأله‌ای بوده که باید پیش از آغاز فصل به آن فکر می‌کردند اما متأسفانه این کار انجام نشد.شاید باورتان نشود از زمانی که آجورلو آمد حدود 10 زمین را دیدیم، زمین‌هایی که برای تمرین مساعد باشند احتیاج به زمان جهت بازسازی دارند این زمان را ما نداشتیم و مجبور شدیم در زمین آرارات تمرین کنیم. واقعاً خنده‌دار است این همه زمین را دیدیم و کلاً دو سه زمین خوب پیدا کردیم که تیم‌های شهرستانی در آنها تمرین می‌کنند. تیم‌های شهرستانی که در شهر خودشان دو استادیوم دارند در تهران تمرین می‌کنند اما پایتخت یک زمین تمرین ندارد.

*غر نمی زنم اما شرمنده بازیکنانم هستم

وی تصریح کرد: باورم نمی‌شود اجازه می‌دهند که آنها در تهران تمرین کنند. کلا دو سه زمین خوب پیدا کردیم که متأسفانه تیم‌های شهرستانی و صنعتی آمدند و با اجاره‌های بالا گرفتند. زمین انقلاب شرایطش کمی بهتر شده آن را دیدیم اگر به آن برسند ان‌شاءالله هفته دیگر آماده می‌شود اما زمین آرارات شرایط تمرین ندارد واقعا شرمنده بازیکنانم هستم نباید غر زد واقعا زمین تمرین خوبی نداشتیم. در این مدت اما بازیکنان با تمام توانشان تمرین کردند. باشگاه هم تمام تلاشش را می‌کند ولی متأسفانه زمین‌هایی که انتخاب می‌کنیم برای آماده شدن احتیاج به زمان دارند فکر کنم برای فصل بعد مشکل نداشته باشیم چون کمپ حجازی در حال آماده شدن است اما متأسفانه چند زمین خوب در تهران است که تیم‌های شهرستانی آنها را گرفته‌اند مثل اینکه استقلال برود در سیرجان تمرین کند. این خنده‌دار است. دو زمین خوب است که متأسفانه تیم‌های شهرستانی آنها را گرفته‌اند.

*به رکورد شکست ناپذیری استقلال فکر نمی کنم

سرمربی استقلال در خصوص اینکه این تیم و پیکان رکورد شکست‌ناپذیری دارند و در بازی فردا کدام یک می‌توانند این رکورد را بشکنند؛ گفت: واقعیت این است که من اصلا به این مسأله فکر نمی‌کنم اینکه تیم شکست نخورده و بخواهم رکورد را حفظ کنم، تیم پیکان این فصل را با یکسری جوان شروع کرد به مجموعه آنها تبریک می‌گویم. بدون بازیکن سرشناس نتایج خوبی گرفتند مهمترین فاکتورشان دوندگی است. بازی سختی داریم ولی با توجه به شرایط جدول و اینکه در کورس قهرمانی هستیم مسلماً برای سه امتیاز بازی می‌کنیم و امیدوارم فردا بازی خوبی از هر دو تیم ببینیم.

*فکر می کنم مرادمند بتواند به ما ملحق شود

مجیدی در خصوص اخباری که پیرامون بازگشت محمدحسین مرادمند از ملوان مطرح شده اظهار داشت:‌ باشگاه کارهایی انجام داده اما دقیقا نمی‌دانم این اتفاق می‌افتد یا خیر اما با توجه به شرایطی که داشته فکر می‌کنم بتواند به تیم ما ملحق شود منتظر تصمیم باشگاه هستیم.

*ایران برای اولین بار از گروهش صعود می کند

وی در خصوص قرعه‌کشی جام‌جهانی و همگروهی تیم ملی با انگلیس، آمریکا و برنده پلی‌آف اروپا گفت: با توجه به قرعه‌کشی انجام شده فکر می‌کنم تیم ایران برای اولین بار از گروه خودش صعود کند.

منبع: فارس
خبر های مرتبط
خبر های مرتبط
نظرات شما
نظرسنجی
آیا از 26 فروردین تجربه برخورد با گشت ارشاد را داشتید؟
پیشخوان