تاریخ انتشار: ۱۳:۰۵ - ۱۷ فروردين ۱۴۰۱
تعداد نظرات: ۳ نظر
صباغیان بافقی در تذکر شفاهی:

مذاکره‌کنندگان کنونی کاری نکنند که بگوییم خدا پدر و مادر ظریف را بیامرزد

نماینده مردم مهریز در مجلس بر ایستادگی تیم مذاکره کننده کشورمان برای تحقق منافع ملی در گفتگو‌های هسته‌ای تأکید کرد و گفت: مذاکره‌کنندگان مواظب عزت مردم ایران باشند تا دوباره کلاه بر سرمان نرود.

مذاکره‌کنندگان کنونی کاری نکنند که بگوییم خدا پدر و مادر ظریف را بیامرزد

رویداد۲۴ محمدرضا صباغیان بافقی در جلسه علنی امروز (چهارشنبه ۱۷ فروردین ماه) مجلس شورای اسلامی در تذکری گفت: آزمودن را آزمودن خطاست و مومن از یک سوراخ دو بار گزیده نمی‌شود لذا به دیپلمات‌های کشورمان که در حال مذاکره هستند تذکر می‌دهم.

نماینده مردم مهریز و بافق و بهاباد و خاتم و ابرکوه در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: آنچه مشخص است شرایط خیلی روشن نیست و موضوعاتی که مطرح می‌شود احساس می‌شود آقایان بر شعار‌هایی که قبلا مطرح بوده، خیلی پایبند نیستند، ما تعهداتمان را اجرایی کرده و مواضع رهبر انقلاب نیز برای همگان مشهود است، زیرا باید اقدامات آمریکایی‌ها راستی آزمایی شود.

وی ادامه داد: مذاکره کنندگان مواظب عزت مردم ایران باشند تا دوباره کلاه بر سرمان نرود، زیرا کلاه بر سر مردم می‌رود؛ دشمن، دشمن است لذا باید از حقوق ملت دفاع کنند.


بیشتر بخوانید: فعال سیاسی: اگر تا یک ماه آینده مذاکرات به نتیجه نرسد، دیگر نباید به توافق امیدوار بود


این نماینده مردم در مجلس یازدهم تصریح کرد: بنده در دوره قبل از جمله افرادی بودم که معترض بوده و نسبت به برجام اعتراض داشتم لذا مذاکره‌کنندگان کنونی کاری نکنند که بگوییم خدا پدر و مادر ظریف را بیامرزد؛ احساس می‌شود آقایان در بحث غنی‌سازی و راستی آزمایی کوتاه می‌آیند در حالی که باید محکم بایستند؛ خداوند هم کمک خواهد کرد.

صباغیان بافقی خاطر نشان کرد: حوادث جهانی که در روسیه و اوکراین رخ می‌دهد خیلی از معادلات را تغییر می‌دهد بنابراین خدای نکرده نباید عزت مردم فروخته شود؛ مردم فقر و تحریم را نمی‌خواهند، ولی بی‌عزتی را هم نمی‌خواهند.

منبع: ایلنا
خبر های مرتبط
خبر های مرتبط
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۳
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۷:۴۱ - ۱۴۰۱/۰۱/۱۷
0
1
تاریخ دیپلماسی ایران مردی بزرگتر از ظریف بخود ندیده منتها شماها برای حفظ موقعیت خودتان حاضرید حقایق را کتمان کنید
یاری
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۷:۴۸ - ۱۴۰۱/۰۱/۱۷
0
0
بعضی از شما یزدی ها حرف زدنتان بوی نفاق می دهد !
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۸:۲۸ - ۱۴۰۱/۰۱/۱۷
1
0
50 میلیونی که حقوق گرفتی به همه بدین ما تا تعویض بایدن هم ایستادگی میکنیم .برجام بد بسته شده مکانیسم ماشه داره وهزار مشکل دیگه برای اشتباهات برجام 2015 الان ناچارا باید یه جاهایی کوتاه بیاییم
نظرات شما
پیشخوان