تاریخ انتشار: ۲۲:۰۱ - ۲۴ فروردين ۱۴۰۱
تعداد نظرات: ۴ نظر

خداحافظی پرسپولیس با بازیکن محبوب هواداران!

آن‌طور که از شواهد و قرائن پیداست سیدجلال حسینی پرافتخارترین بازیکن کنونی لیگ برتر ایران دیگر جایی در تفکرات یحیی گل محمدی ندارد.

سیدجلال حسینیرویداد۲۴ باشگاه پرسپولیس مدتی است به خواسته سرمربی خود با بازیکنانی که قرارداد آنها در انتهای فصل به پایان می رسد وارد مذاکره شده تا تمدید کنند.

در این میان اسمی از سیدجلال حسینی کاپیتان کهنه کار پرسپولیس نیست. شنیده‌ها حاکی ازآن است که در جلسه اخیر رضا درویش و یحیی گل محمدی (پس از حذف پرسپولیس از جام حذفی کشور) هم اسمی از سیدجلال حسینی برای تمدید وسط نیامده است.


بیشتر بخوانید: یحیی گل‌محمدی به سرنوشت علی پروین دچار می‌شود؟


سرمربی پرسپولیس در بازی‌های اخیر تیمش هم ترجیح داده که از سید جلال حسینی ۴۰ ساله در ترکیب اصلی تیمش استفاده نکند ولو آن که کاپیتان از ارکان اصلی ۵ قهرمانی پی درپی این تیم در لیگ برتر بوده باشد!

گفته می شود یحیی گل محمدی تصمیم به خداحافظی با سیدجلال حسینی در پایان فصل گرفته است و از حالا به دنبال انتخاب یک جایگزین مناسب برای اوست.

خبر های مرتبط
خبر های مرتبط
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۴
پرسپولیسییییم
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۵۴ - ۱۴۰۱/۰۱/۲۴
1
5
سلام به نظر من خدحافظی یاکناررفتن سید جلال حسینی بزرگترین لطمه به پرسپولیس واردمی کند چون سید جلال بازیکن باتجربه و مدافعان لیگ یگ در صد بهش نمی رسند بنابراین ما انتظار داریم حداقل دو فصل بازی بکنه وازوجود سید بهره ببریم ودیدیید وقتی سید درچند هفته اخر که بهش بازی نمی دندد پرسپولیس نتیجه اش گرفت خیلی خیلی ضعیف ظاهر شد
پاسخ ها
موسی
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۷:۳۸ - ۱۴۰۱/۰۱/۲۸
نمیدونم یحیی با بازیکن باسابقه و بی حاشیه چه مشکلی داره.چندسال پیش با مهدوی کیا بدبرخوردکردحالابا سیدجلال.نمیتونی باایناکارکنی خودت برو از تیم نه بازیکنی که از اصلی ترین پایه های ۵قهرمانی هست
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۵:۳۶ - ۱۴۰۱/۰۱/۲۵
0
0
بازیکن چهل ساله بزن زیرش به چه درد می خوره؟ باید هفت هست سال پیش بازنشسته می شد وجا را به جوانان می داد.
سیدضیاء
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۸:۰۸ - ۱۴۰۱/۰۱/۲۵
0
1
باسلام.
به نظرمن که ازطرفداران کوچک فوتبال این کشور عزیزو استقلال هستم.درهردوره ای فوتبال ما بزرگانی به جامعه ورزشی کشورعزیزمان معرفی ورشد وارتقاء ودرنهایت با کمال سرفرازی وقداست واوج به دوران بازنشستگی میرساند.
آقای سیدجلال حسینی نمونه بارزی از صداقت وسلامت نفس وغیرت نسبت به تمامی تیمهای که بازی میکرد ، میباشد.
نام ایشان همیشه درذهن ورزش دوستان ایران زمین خواهدماند.
امیدوارم که همیشه دراوج مردانگی باشد.حق نگهدارایشان انشاالله.
نظرات شما
نظرسنجی
آیا از 26 فروردین تجربه برخورد با گشت ارشاد را داشتید؟
پیشخوان