تاریخ انتشار: ۱۰:۵۸ - ۲۶ فروردين ۱۴۰۱
تعداد نظرات: ۱ نظر

رها شدگی ۸ هزار معتاد متجاهر در تهران

سردار حسین رحیمی، درباره اینکه آیا ظرفیت جدیدی برای نگهداری از معتادان متجاهر در تهران ایجاد شده یا خیر گفت: در تهران حدود ۲۲ هزار معتاد متجاهر دارد و متاسفانه تا به این لحظه ظرفیت جدیدی برای نگهداری از معتادان متجاهر ایجاد نشده است.

رها شدگی ۸ هزار معتاد متجاهر در تهران
رویداد۲۴ سردار حسین رحیمی، درباره اینکه آیا ظرفیت جدیدی برای نگهداری از معتادان متجاهر در تهران ایجاد شده یا خیر گفت: در تهران حدود ۲۲ هزار معتاد متجاهر دارد و متاسفانه تا به این لحظه ظرفیت جدیدی برای نگهداری از معتادان متجاهر ایجاد نشده است.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ از نبود ظرفیت برای نگهداری از حدود ۸ هزار معتاد متجاهر در پایتخت گلایه کرد.

به گزارش ایسنا، معتادان متجاهر پدیده جدیدی در شهر تهران نیستند و سال‌هاست که حضور و تجمع آنان در برخی از نقاط، معابر و حتی محلات منجر به حواشی و البته طرح وعده‌های مختلفی در مورد آنان شده است. در این شرایط یکی از جدی‌ترین وعده‌هایی که در مورد معتادان متجاهر داده شد، وعده علیرضا زاکانی، شهردار تهران بود که از همان روز‌های نخست حضور در ساختمان خیابان بهشت اعلام کرد که تمامی معتادان متجاهر شهر تهران را جمع آوری خواهد کرد.

از جمله آخرین وعده‌های زاکانی در مورد معتادان متجاهر می‌توان به اظهارات وی در ۲۵ آذرماه سال ۱۴۰۰ و در جریان بازدیدش از یکی از مناطق شهر تهران اشاره کرد که وعده داد طی دو ماه آینده تمامی معتادان متجاهر شهر تهران را جمع آوری کند.

با گذشت نزدیک به چهارماه از وعده دو ماهه شهردار تهران، موضوع معتادان متجاهر و جمع آوری آنان را از فرمانده انتظامی تهران بزرگ پیگیری کردیم، سردار حسین رحیمی، درباره اینکه آیا ظرفیت جدیدی برای نگهداری از معتادان متجاهر در تهران ایجاد شده یا خیر گفت: در تهران حدود ۲۲ هزار معتاد متجاهر دارد و متاسفانه تا به این لحظه ظرفیت جدیدی برای نگهداری از معتادان متجاهر ایجاد نشده است.

وی ادامه داد: البته ظرفیت‌هایی را خود پلیس و همچنین عزیزان در سپاه اضافه کردند که این مربوط به خود آن‌ها بوده و دیگر دستگاه‌ها که دارای مسئولیت هم هستند، کاری نکرده اند.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ درباره اینکه تهران به چه تعداد ظرفیت برای نگهداری از معتادان متجاهر نیاز دارد، نیز گفت: هنوز حدود ۷ تا ۸ هزار معتاد متجاهر رها شده در شهر تهران داریم که جایی برایشان نیست. این‌ها هنوز در سطح شهر تهران هستند که ما امیدواریم و پیگیر هم هستیم که ظرفیت‌هایی برای نگهداری و بازپروری آنان ایجاد شود.

منبع: ایسنا
خبر های مرتبط
خبر های مرتبط
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۱:۵۷ - ۱۴۰۱/۰۱/۲۶
0
0
مثل رها سازی مرزها

رها سازی مهاجران .
یک شبه شهید افغان پیدا شد با پلاک

و از این شهید برای اقامت ده میلیون افغان در ایران بهره برداری کنند معلوم شد صدا و سیما یک سال پیش چرا این شهید را که یک شبه پیدا شد الله اعلم که انشالله شهید واقعی باشند چطور بزرگ کرد و بزک کرد و به خورد ملت ایران داد برای اقامت ده میلیون مهاجر

از کجا معلوم شاید بنده خدا دوران جنگ گم شده بردن پلاک گردن استخوان های یک مرده گردنش انداختند وارودن به خانواده تحویل دادن گفتن یواشکی. بدون اینکه شما بدونید رفته جبهه الله اعلم .در سیاست هیچ چیز انفقی نیست ..در سیاست هیچ اتفاقی نیست

در سیاست هیچ چیز اتفاقی نیست
نظرات شما
پیشخوان