تاریخ انتشار: ۱۹:۱۴ - ۲۹ فروردين ۱۴۰۱
تعداد نظرات: ۶ نظر

جلیل محبی: آقای رئیسی! جامعه این سیاه بازی‌ها را می‌فهمد

جلیل محبی دبیرستاد امر به معروف خطاب به رئیس جمهور نوشت: در بهترین حالت دوستان‌مان با لبخند تلخی بحث را جمع می‌کنند که "آقای رئیسی داره بهتر میشه"! ما هم بهتر از بحث را جمع کنیم تا متهم به ریختن آب در آسیاب اصلاح طلبان نشویم...

ابراهیم رئیسی

رویداد۲۴  جلیل محبی دبیر سابق ستاد امر به معروف و از روحانیون میانه رو اصولگرا در توئیتر خود نوشت: «چند ماهی از تشکیل دولت آقای رئیسی می‌گذرد. کم کم می‌توان شناخت دقیق تری از این دولت به دست آورد. پیش از بررسی عملکرد حوزه‌های اقتصادی، فرهنگی، عمرانی و سیاسی در مرحله اول باید به عملکرد خود رئیس دولت از نگاه بیرونی پرداخت. رئیسی در این مدت نشان داده است ‏به نظر مشاوران رسانه‌ای _که البته مشاوران حرفه‌ای به نظر نمی‌رسند_ اهمیت می‌دهد.


بیشتر بخوانید: سرنوشت ۸۰ میلیون ایرانی در دست چه کسانی است؟


تدارک کلید واژه برای سخنرانی‌های رئیس جمهور، زاویه‌های دوربین‌های عکاسی و مانند آن‌ها کار مهمی است، اما همه کار نیست، دوربین درمانی برای مدت کوتاهی جواب می‌دهد، خصوصاً این که ‏رئیس جمهور توان ذهنی این را نداشته باشد که تشخیص دهد که مردم متوجه می‌شوند که این کار نمایش است.

آقای رئیس جمهور که اهل مشهد است به این مثل مشهدی توجه ویژه کند: یکی از همشهری‌های آقای رئیس جمهور برای خواستگاری از خانمی آماده می‌شده که رفیقش از سر خیرخواهی ‏به او متذکر می‌شود که وقتی زنگ درب خانه را زدی، پشت آیفون بگو «منم» نگو «مُیُم»! مشهدی ساده دل هم در جواب رفیقش می‌گوید خب میاد بیرون میفهمه «مُیُم»!

رئیس جمهور باید قدرت فهم این را داشته باشد که بداند اگر مشاوری به او گفت شما به راننده بگو اگر درست رانندگی نکنی خودم پشت فرمان می‌نشینم نباید به حرفش گوش کند و بداند که جامعه می‌فهمد این سیاه‌بازی است که دور از شان رئیس جمهور است.

حال این رفتار را تسری دهید به امور حاکمیت و تشخیص صحت و سقم پیشنهادهای وزرا و معاونین و غیر آنها. به جز دوربین را روشن میکنیم و ‏چند نفری از اطرافیان رئیس جمهور که اعضای اصلی ستاد انتخاباتی او هستند و در قوه قضائیه نیز همان‌ها حضور داشتند، باقی افرادی که به تیم این دولت پیوسته‌اند (البته تا جایی که من با ایشان صحبت کرده‌ام) رئیس دولت را ناتوان از فهم کارشناسی می‌دانند که توان اتخاذ ‏تصمیم‌های دقیق یا بزرگ ندارد. در بهترین حالت دوستان‌مان با لبخند تلخی بحث را جمع می‌کنند که آقای رئیسی داره بهتر میشه! ما هم بهتر از بحث را جمع کنیم تا متهم به ریختن آب در آسیاب اصلاح طلبان نشویم...

محبی در یک توییت دیگر هم نوشته امیدهایی که مردم دارند، به دست رئیسی محقق نخواهد شد زیرا توان کارهای بزرگ را در ابراهیم رئیسی نمی‌بیند.

توییتر جلیل محبی

منبع: فرارو
خبر های مرتبط
خبر های مرتبط
برچسب ها: ابراهیم رئیسی
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۶
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۰:۱۲ - ۱۴۰۱/۰۱/۲۹
0
0
حالا.کی.منفجرشود
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۰:۲۳ - ۱۴۰۱/۰۱/۲۹
0
0
این چه اشی بود برای مردم پختید رییسی در مانده شده از نگاه ش به دروبین میشود فهمید او در میان مشکلات گم شده ظرفیت این کار را نداشت هم خودش را بیچاره میکنه و هم مردم را بدبخت
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۲۸ - ۱۴۰۱/۰۱/۲۹
0
0
خاک عالم تو سر اصولگراها و اصلاح طلبها که برای چهر صباح ریاست آخرت خودتان را جهنم می کنید خاک تو سر تون
محمد
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۲:۴۶ - ۱۴۰۱/۰۱/۳۰
0
0
این جلیل محبی کیست؟
محمدمعصومی
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۸:۱۸ - ۱۴۰۱/۰۱/۳۰
0
0
قوم ریاکار دو رو
ریا یعنی فریب
ادعای دروغین
ميرزا
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۸:۲۰ - ۱۴۰۱/۰۱/۳۰
0
0
به جرات مي توان گفت اصولگرا هيچ حرفي در مديريت كشور. البته ما از هر دو دسته مايوس و بيزاريم چه اصلاح طلب چه اصولگرا!!!
نظرات شما
نظرسنجی
آیا از 26 فروردین تجربه برخورد با گشت ارشاد را داشتید؟
پیشخوان