تاریخ انتشار: ۱۰:۵۱ - ۰۲ ارديبهشت ۱۴۰۱
تعداد نظرات: ۳ نظر

انتصابی عجیب؛ استخدام صاحب طرح صحبت با حیوانات در وزارت کار!

علی جعفر دهکردی، به سمت مدیرعاملی موسسه پژوهشی تامین اجتماعی منصوب شده که نکته جالب رزومه دهکردی است.

طرح صحبت با حیوانات

رویداد۲۴ داستان انتصابات عجیب و غریب سال‌هاست که یکی از موضوعاتی است که مردم به شدت بدان واکنش نشان می‌دهند؛ یک روز داماد وزیر مدیرعامل فلان سازمان می‌شود و روزی دیگر داماد شهردار در سمتی بی‌ربط قرار می‌گیرد.

 در بین این انتصابات، حالا انتصابی عجیب دیگر در صدر اخبار نشسته است؛علی جعفر دهکردی، به سمت مدیرعاملی موسسه پژوهشی تامین اجتماعی منصوب شده که نکته جالب رزومه دهکردی است.

نکته جالب‌ طرحی از آقای مدیرعامل با نام طرح هدهد است! حالا هدهد چیست؟ طرحی برای ارتباط با سایر موجودات و سخن گفتن با آنان که طبیعتا هم نافرجام بوده است!

روزمه اقای علی جعفر دهکردی مدیرعامل موسسه پژوهشی تامین اجتماعی صاحب طرح هدهد

سوالی که مطرح است این است که ملاک انتصاب چیست؟ مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی نگاهی به رزومه دهکردی انداخته است؟ چه طور فردی که یکی از طرح‌های مهم خود را سخن گفتن با حیوانات عنوان می‌کند، در سمت مدیرعاملی موسسه پژوهشی تامین اجتماعی نشسته است؟ اصلا آمدیم و با حیوانات هم سخن گفت، نتیجه آن چه عایدی برای سازمان تامین اجتماعی دارد؟ بهتر نبود او را در سمتی می‌نشاندند که بتواند به دغدغه‌های خود برسد؟

در حالی که وزیر کار با ادعای شعار وزارت مردم در حال فعالیت است اما بیشتر شواهد گواه ان است که وزارت کار از وزارت مردم به وزارت هدهد شدن است.

منبع: اصلاحات نیوز

خبر های مرتبط
برچسب ها: وزارت کار
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۳
رضا
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۲:۱۶ - ۱۴۰۱/۰۲/۰۲
0
5
انگار که برخی زبان آدمیزاد حالیشون نیست میخواهند عده ای رو بکار بگیرند که بتوانند باهمدیگر در صحبت کردن ارتباط برقرار کنند برای عمو ناشناس ما و سایر مقبحین انتقادات هواداران گرسنه گان بیت المال داره همزبان پیدا میشه و میتونین با زبون همدیگه باهم صحبت کنید مبارکه ...
به ایشون بایس مسئولیت ارتباطات و روابط عمومی حیوانات باغ وحش داده میشد و به عنوان رابط مستقیم بین انسان و حیوان مشغول فعالیت میشدند ...
احمد
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۱:۰۴ - ۱۴۰۱/۰۲/۰۳
0
1
لطفآ ایشان یک تحقیقی در مورد مشکل ناشنوایی بعضی مسئولین در برابر فریاد دادخواهی کارگران انجام بدهند
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۴:۵۱ - ۱۴۰۱/۰۲/۰۳
0
3
کاش ساقی ایشون رو هم استخدام کنند
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: