تاریخ انتشار: ۱۵:۲۲ - ۱۲ ارديبهشت ۱۴۰۱
تعداد نظرات: ۳ نظر

جزئیات تازه از نفوذ ۲پهپاد ایرانی به آسمان اسرائیل

عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در مجلس گفت: نفوذ پهپادی ایران در محور مقاومت،رژیم صهیونیستی را دچار استیصال کرده است به گونه‌ای که برای شناسایی این دو پهپاد چهل و یک هواپیمای جنگی را به پرواز درآورده اند.

جنگ ایران و اسرائیل

رویداد۲۴ ابوالفضل ابوترابی عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در مجلس با اشاره به توان پهپادی کشور گفت: جمهوری اسلامی ایران جزء چهار قدرت پهپادی جهان است که این موفقیت با تکیه بر توان داخلی حاصل شده و به هیچ وجه با تحریم دشمنان با مشکل مواجه نمی‌شود.

نماینده مردم نجف‌آباد در مجلس شورای اسلامی افزود: امروز در کشور ما ۵۹ پهپاد ساخت و تولید شده که در یک مورد آن می توان به ساخت پهپاد با برد چهار هزار کیلومتر اشاره کرد.

ابوترابی با بیان اینکه خودکفایی در تولید پهپاد نقش مهمی در تامین نیازهای ایران به هواپیماهای جنگی دارد، اظهار داشت: ایران با ساخت پهپاد نیاز به هواپیمای جنگی را نیز تقریباً تامین کرده و پهپادهایی که امروز توسط جمهوری اسلامی ایران ساخته می‌شوند در واقع هر یک می‌توانند کار یک هواپیمای جنگی را انجام دهند.

عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در مجلس افزود: در ادامه موفقیت جمهوری اسلامی باید به موفقیت پهپادی در محور مقاومت در منطقه اشاره کرد که نفوذ دو پهپاد به فضای رژیم صهیونیستی آنها را دچار استیصال کرده بود به گونه‌ای که برای شناسایی این دو پهپاد چهل و یک هواپیمای جنگی را به پرواز درآورده بودند.

مجلس نمایندگان آمریکا اخیرا، در راستای سیاست هراس از توان بازدارندگی دفاعی ایران، طرحی ضد ایرانی را تصویب کرد. مجلس نمایندگان امریکا با ۴۲۴رأی موافق و ۲رأی مخالف طرحی را که خواستار متوقف کردن توان پهپادی ایران است، به تصویب رساند. البته این طرح ضد ایرانی که «قانون توقف هواپیماهای بدون سرنشین ایرانی» (SIDA) نام دارد، برای تبدیل شدن به قانون نیاز به تصویب سنا و امضای رئیس‌جمهور امریکا  را دارد.

منبع: ایرنا
خبر های مرتبط
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۳
کریم
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۸:۴۱ - ۱۴۰۱/۰۲/۱۲
0
0
جناب آقای ابوترابی مشکل کشور و مردم در حال حاضر گرانی و تورم بی حساب، کمبود خونه و ماشین و شغل برای جوانان و درآمد پایین برای زندگی و فقر و فلاکت است پهپاد مشکل مملکت را حل نمیکند اگر واقعاً شما به فکر کشور و ملت هستید مشکلات اصلی را حل کنید پهپاد مشکل گشا نیست.
مش رمضون
|
-
|
۲۰:۱۸ - ۱۴۰۱/۰۲/۱۲
0
1
ایران جزء چهار قدرت پهپادی جهان است که این موفقیت با تکیه بر توان داخلی حاصل شده و به هیچ وجه با تحریم دشمنان با مشکل مواجه نمی‌شود.؟؟ خب خب اگه شما معتقدید که این پهبادها با توان داخلی ساخته شده و تمام اجزای این پهبادها داخلیه پس چرا از تحریم امریکا میترسید.به قول محمود بزارید تحریم کنند تا تحریم دونشون پاره بشه
ناشناس
|
Netherlands
|
۲۳:۲۳ - ۱۴۰۱/۰۲/۱۲
0
1
اقعا حیف نیست چرندیات این ادم رابازنشرمی دهید اگرفارس این کاررامی کند معلوم است شماچرا چرحدیات ایشان رابازنشرمی دهید
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: