تاریخ انتشار: ۱۸:۰۷ - ۱۶ ارديبهشت ۱۴۰۱
تعداد نظرات: ۳ نظر
انتقاد ایزدخواه، نماینده مجلس از دولت:

خود آمریکا هم اینقدر اقتصادش را به دلار گره نزده، که ما زده ایم

ایزدخواه، نماینده مجلس در انتقاد از سخنان دیروز سخنگوی دولت که گفته بود «اقتصاد کشور یک اقتصاد بیمار است و مهم‌ترین برنامه دولت سیزدهم درمان این بیماری است».

انتقاد از دولت رئیسیرویداد۲۴ ایزدخواه، نماینده مجلس در انتقاد از سخنان دیروز سخنگوی دولت که گفته بود «اقتصاد کشور یک اقتصاد بیمار است و مهم‌ترین برنامه دولت سیزدهم درمان این بیماری است» در صفحه شخصی خود نوشت: خود آمریکا هم ایتقدر اقتصادش را به دلار گره نزده، که ما زده ایم!

وی در این باره نوشت: جراحی اصلی اقتصاد بیمار ایران تقویت ارزش پول ملی است که آن هم ریشه در تولید ملی دارد. باقی اقدامات، جراحی نیست؛ اصلاح سر و صورت است!


بیشتر بخوانید: موج اعتراض‌ها به گرانی و ناکارآمدی کابینه رئیسی


خود آمریکا هم اینقدر اقتصادش را به دلار گره نزده، که ما زده ایم!

گفتنی است که سخنگوی دولت گفته بود: اقتصاد کشور، بیمار است، از این رو مهم ترین برنامه دولت سیزدهم درمان بیماری اقتصاد کشور است.

منبع: انتخاب
خبر های مرتبط
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۳
رضا
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۸:۴۲ - ۱۴۰۱/۰۲/۱۶
0
0
همه گی همسو در جهت افزایش بدبختی های ملت ...
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۶:۱۱ - ۱۴۰۱/۰۲/۱۷
0
0
عدالت نیست .وگرنه کف حقوق باید برای کسی که سی سال بیمه رد کرده و یا کار کرده چه بازنشسته مستمری بگیر چه بازنشسته لشگری و کشوری .
با کف حقوق افراد حمایتی که هیچ وقت برای دولت کار نکردند بیمه رد نکردن. فرق داشته باشد
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۰:۵۱ - ۱۴۰۱/۰۲/۱۷
0
0
ریال بی اعتبار است دولت نمی تواند ارزش ریال را تضمین کند (دلیل این هم واضح است اما چرا کاری نمی کنند؟ قطعا کسانی از آب گل آلود ماهی های درشتی می گیرند) وقتی این می شود همه (از جمله خود دولت) بسراغ یک پول قابل اتکا می روند
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: