تاریخ انتشار: ۲۲:۱۸ - ۲۴ ارديبهشت ۱۴۰۱

خلاصه بازی فولاد ۱ - ۲ استقلال؛ گل تماشایی حردانی + فیلم

تیم فوتبال استقلال در هفته بیست‌وهفتم لیگ برتر مقابل فولاد خوزستان به برتری دست یافت تا یک قدم تا رسیدن به قهرمانی فاصله داشته باشد.

رویداد۲۴ تیم فوتبال استقلال از ساعت ۱۹:۴۵ امروز (شنبه) در هفته بیست‌وهفتم لیگ برتر در ورزشگاه شهدای فولاد اهواز به مصاف فولاد خوزستان رفت و با نتیجه ۲ بر یک به برتری دست یافت. امیرحسین حسین‌زاده (۵۳) و صالح حردانی (۷۳) زننده گل‌های آبی‌پوشان بودند و علیرضا کوشکی در دقیقه ۳+۹۰ تک گل میزبان را زد تا یک شکست خانگی برای شاگردان نکونام رقم بخورد.شاگردان فرهاد مجیدی که بدون شکست به سمت جام قهرمانی می‌روند با این پیروزی ۶۳ امتیازی شدند و فارغ از نتیجه بازی پرسپولیس - سپاهان تنها به یک تساوی در سه بازی پایانی فصل نیاز دارند تا قهرمانی‌شان را قطعی کنند. شاگردان جواد نکونام با ۴۲ امتیاز در جایگاه پنجم قرار دارد.

نیمه اول


دقیقه ۲: امیرحسین حسین‌زاده به محوطه جریمه فولاد نفوذ کرد و پاس عرضی داد که عارف آقاسی قبل از رسیدن توپ به کوین یامگا آن را راهی کرنر کرد.

دقیقه ۳: در ادامه توپ ارسالی از نقطه کرنر با ضربه یامگا همراه شد که توپ باز هم به کرنر رفت.

دقیقه ۲۴: یامگا توسط آرش رضاوند چسبیده به محوطه جریمه فولاد سرنگون شد که داور خطا گرفت، اما مهاجم استقلال اعتقاد به پنالتی داشت.

دقیقه ۲۶: زبیر نیک‌نفس به دلیل خطا روی ساسان انصاری و جلوگیری از ضدحمله فولاد با کارت زرد جریمه شد.

دقیقه ۳۶: ضربه سر آقاسی از بالای دروازه استقلال به بیرون رفت.

دقیقه ۳۹: ارسال توپ از روی ضربه ایستگاهی توسط مهدی مهدی‌پور با ضربه سر بازیکن استقلال همراه بود که مدافعان فولاد توپ را دور کردند.

دقیقه ۴۲: شوت از راه دور ابوالفضل جلالی از بالای دروازه فولاد راهی اوت شد.

نیمه دوم

دقیقه ۵۱: اشتباه عارف غلامی می‌رفت تا ساسان انصاری را با حسینی تک به تک کند که دروازه‌بان استقلال توپ را دور کرد.

دقیقه ۵۳: استقلال صاحب ضد حمله شد که صالح حردانی توپ را به حسین‌زاده داد و این بازیکن پس از کنترل توپ آن را سرضرب وارد دروازه شهاب گردان کرد.

دقیقه ۵۶: نادر غبیشاوی مربی فولاد به دلیل اعتراض به داور با کارت زرد جریمه شد.

دقیقه ۶۵: ضربه سر موسی کولیبالی به شکل خطرناک از بالای دروازه استقلال به بیرون رفت.

دقیقه ۶۶: محمد آبشک به دلیل اعتراض به داور از زاهدی‌فرد کارت زرد گرفت.

دقیقه ۷۲: حسین‌زاده به دلیل تأخیر در شروع بازی فولادی‌ها با کارت زرد جریمه شد.

دقیقه ۷۳: استقلال بار دیگر صاحب ضد حمله شد که صالح حردانی پس از سر توپ زدن پشت محوطه جریمه فولاد اقدام به شوت زدن کرد تا به زیبایی دروازه تیم سابقش را باز کند. این بازیکن پس از گل شادی نکرد.

دقیقه ۸۰: ساسان انصاری با اعتراضی که کرد با کارت زرد جریمه شد.

دقیقه ۸۱: ضربه ساسان حسینی بازیکن تعویضی فولاد در نزدیکی محوطه شش قدم استقلال به شکل عجیبی به بالای دروازه رفت.

دقیقه ۸۶: توپ ارسالی به محوطه جریمه استقلال با ضربه سر حیدریه در حال رفتن به داخل دروازه بود، ولی از کنار دروازه راهی اوت شد.

دقیقه ۸۹: شوت مهدی مهدی‌پور از کنار دروازه فولاد به بیرون رفت.

دقیقه ۱+۹۰: محمد دانشگر با خطا روی انصاری با کارت زرد جریمه شد.

دقیقه ۳+۹۰: فولادی‌ها که سرتا پا حمله بودند توسط علیرضا کوشکی بازیکن تعویضی فولاد صاحب موقعیت شدند و این بازیکن یکی از گل‌های خورده را جبران کرد.

دقیقه ۶+۹۰: حسینی، دروازه‌بان استقلال به دلیل تعلل در شروع بازی کارت زرد گرفت.

ترکیب فولاد: شهاب گردان، عارف آقاسی، موسی کولیبالی، مهدی شیری (۸۳- علیرضا کوشکی)، وحید حیدریه، آرش رضاوند (۳۳ - محمد آبشک)، حمید بوحمدان (۷۷ - ساسان حسینی)، ساسان انصاری، آیاندا پاتوسی (۸۳- محمدرضا خلعتبری)، محمدرضا عباسی (۷۷ - مجتبی نجاریان) و لوسیانو پریرا.

ترکیب استقلال: سیدحسین حسینی، محمد دانشگر، رافائل سیلوا، عارف غلامی، زبیر نیک‌نفس، مهدی مهدی‌پور، صالح حردانی (۷۹ - وریا غفوری)، ابوالفضل جلالی، کوین یامگا (۹۰- جعفر سلمانی)، امیرحسین حسین‌زاده (۷۹ - ارسلان مطهری) و آرمان رمضانی (۶۸ - سعید مهری).

داور: محمدحسین زاهدی‌فرد

منبع: فرارو
برچسب ها: فیلم روز
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: