تاریخ انتشار: ۲۰:۵۴ - ۲۹ ارديبهشت ۱۴۰۱

ماجرای بیلبورد مرغ قسطی در یزد / شهرداری: به ما ربطی ندارد

مدیرکل ارشاد یزد در خصوص نصب بیلبورد با موضوع فروش چکی مرغ در این استان، گفت: با توجه به شرایط کنونی این بیلبورد‌ها جمع می‌شود.

مرغ قسطی

رویداد۲۴ فارس نوشت: طی یکی دو روزه گذشته بیلبوردی با موضوع فروش مرغ در یزد، با عنوان «عرضه گوشت و مرغ با پرداختچک دو ماهه، بدون ضامن» در سطح شهر نصب و منتشر شده است. این تصویر در فضای مجازی حاشیه ساز شد و برخی آن را بهانه تمسخر طرح جدید در اصلاح یارانه‌ها کردند.

حامد سلطانی سخنگوی شهرداری مرکزی یزد در این خصوص به خبرنگار فارس از این استان، اظهار کرد: مدیریت بیلبورد‌های شهری به دو صورت برون سپاری (توسط بخش خصوصی) و سازمانی (توسط سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری) انجام می‌شود.

وی با بیان این که آگهی فروش چکی مرغ در بیلبورد‌های واگذار شده به بخش خصوصی واگذار شده گفت: مسئولیت تایید محتوا به عهده اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان است.

احسان عابدی، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یزد هم در این خصوص به خبرنگار فارس اظهار کرد: این آگهی توسط واحد ارزیابی و تایید محتوای اداره کل تایید شده، ولی به دلیل شرایط کنونی قیمت و عرضه مرغ در استان قرار شده این بیلبورد از منظر شهری حذف میشود.

احمد شبانی مسئول نظارت و تایید محتوای تبلیغاتی اداره کل ارشاد یزد هم در این خصوص به خبرنگار فارس اظهار کرد: محتوای این بیلبورد به لحاظ قانونی مشکلی نداشته است.

وی افزود: مراحل تایید محتوا قبل از گرانی مرغ و شرایط کنونی عرضه این محصول انجام، ولی متأسفانه در نحوه نصب و زمان انتشار آن بی سلیقگی شده است.

شبانی در پایان گفت: با دستور مدیرکل ارشاد یزد قرار است این بیلبورد از سطح شهر جمع آوری شود.

خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: