تاریخ انتشار: ۱۴:۳۰ - ۳۰ ارديبهشت ۱۴۰۱

سازمان لیگ ادعای مدیرعامل تراکتور را رد کرد

مسئول کمیته مسابقات سازمان لیگ در واکنش به ادعای مدیرعامل باشگاه تراکتور، گفت: ظرفیت ورزشگاه برای حضور هواداران حداکثر ۳۰ درصد تعیین شده است.

سازمان لیگ ادعای مدیرعامل تراکتور را رد کرد

رویداد۲۴ یکی از اتفاقات دیدار تیم‌های پرسپولیس و تراکتور در هفته بیست و هشتم لیگ برتر، حضور تعداد زیادی از تماشاگران در ورزشگاه یادگار امام تبریز بود؛ به گونه‌ای که ظرفیت ۳۰ درصدی تماشاگران رعایت نشده بود.

ششگلانی رئیس هیات فوتبال آذربایجان شرقی روز گذشته اعلام کرد که برای این مسابقه تنها ۳۰ هزار بلیت فروخته شده بود، اما به دلیل هجوم هواداران، بیش از ظرفیت ۳۰ درصد از سکو‌ها پر شد.

با این حال میرمعصوم سهرابی مدیرعامل باشگاه تراکتور امروز در خصوص حضور بیش از حد تماشاگران مدعی شد ظرفیت تعیین شده برای حضور هواداران در این شرایط بیش از ۳۰ درصد است: «بر اساس تشخیص شورای تامین استان ۴۰ تا ۵۰ درصد از ظرفیت ورزشگاه می‌تواند تماشاگر داشته باشد. در بازی دیروز نزدیک به ۳۵ یا ۴۰ درصد و در طبقه اول ورزشگاه تماشاگر حضور داشت»!


 بیشتر بخوانید: شکایت پرسپولیس از مسئولان باشگاه تراکتور به کمیته انضباطی


این اظهارنظر با واکنش سهیل مهدی مسئول کمیته مسابقات سازمان لیگ مواجه شد. مهدی با رد ادعای مدیرعامل تراکتور گفت: سهرابی آدم متین و مدیر است و کارنامه درخشانی دارد، ولی شاید به او اطلاع رسانی درست نشده باشد. شاید هم در شورای تامین تصمیمات عجولانه گرفته شده است.

وی افزود: به تمام استان‌ها ابلاغ شده است که حداکثر ظرفیت ورزشگاه برای حضور هواداران ۳۰ درصد است. دو بار هم ابلاغ شده است.

خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: