تاریخ انتشار: ۲۲:۵۰ - ۰۲ خرداد ۱۴۰۱

علیرضا منصوریان: امیدوارم گرد و خاک به ما امان بدهد

منصوریان می‌گوید دو هفته را به دلیل داوری و هفته پیش هم به دلیل موقعیت سوزی از دست دادیم، امیدواریم بتوانیم فردا سربلند باشیم.

علیرضا منصوریانرویداد۲۴ علیرضا منصوریان پیش از دیدار صنعت نفت آبادان مقابل نفت مسجدسلیمان اظهار داشت:

اتفاق امروز آبادان که شهر ما را عزادار کرد، فوتی‌های زیادی به جا گذاشت و متاسفانه دامنه آسیب آبادان به کل کشور سرایت کرده و این شهر را به خلسه و سکوت فرو برده را به هموطنان عزیزم تسلیت عرض می‌کنم. ان‌شالله تعداد کشته شده‌ها همین عدد 5 باشد و بیشتر نشود.

وی افزود: مردم آبادان، ما و تیم فوتبالمان را که همشهری‌هایشان هستیم را شریک بدانند. چون مسیر را با اتوبوس آمدیم من به کنفرانس خبری نرسیدم و از همه دوستان عذرخواهی می‌کنم. فردا بازی بسیار سختی خواهد بود. با توجه به اهمیت مسابقه برای حریف و ما و اینکه دو سه هفته حقمان باخت نبود، دو هفته را به دلیل داوری و هفته پیش هم به دلیل موقعیت سوزی از دست دادیم، امیدواریم بتوانیم فردا سربلند باشیم.


بیشتر بخوانید: حمله استقلالِ مجیدی به قهرمانی


منوصریان گفت: دو تیم برای برد به زمین می‌روند. ان‌شاالله گردوخاکی که الان اعلام می‌کنند فردا به ما امان بدهد تا بتوانیم بازی را در همین مسجدسلیمان انجام بدهیم. الان دیدم تلویزیون زیرنویس کرده کل خوزستان به دلیل گردوخاک تعطیل شده است. اگر سازمان لیگ تصمیم گرفت اینجا برگزار کند، ما سلامت هردو تیم را می‌خواهیم که ان‌شاالله بهترین اتفاق برای وضعیت جسمانی بچه‌های ما و تیم حریف به وجود بیاید. اگر هم به خاطر هوا و خاک تصمیم به برگزاری در جای دیگری گرفتند آمادگی داریم در شهر دیگری هم بازی کنیم.

خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: