تاریخ انتشار: ۱۰:۵۳ - ۰۳ خرداد ۱۴۰۱

ترکیب احتمالی استقلال برابر مس/ بازگشت ۲ بازیکن

انتظار می رود که استقلال با کمترین تغییرات ممکن نسبت به بازی با آلومینیوم به مصاف مس برود.

ترکیب استقلال برابر مس

رویداد۲۴ قهرمانی استقلال در لیگ برتر مسجل شده و اکنون آبی پوشان به دنبال تحقق دو هدف بزرگ هستند. نخست کسب قهرمانی بدون شکست در لیگ برتر و تصاحب جام طلایی و سپس عبور از امتیاز ۶۷ و ثبت رکورد بالاترین امتیاز یک تیم در تاریخ لیگ برتر.

شاگردان فرهاد مجیدی در صورتی که بتوانند در دو بازی باقیمانده برنده از زمین خارج شوند، با ۷۰ امتیاز، به نخستین تیمی تبدیل می شوند که به این مقدار امتیاز رسیده است. به همین دلیل آنها با تمام توان پای به زمین مسابقه می گذارند.

  سیدحسین فقط یک گام تا دستکش طلایی

  حسینی که فصل درخشانی را سپری کرده است، در صورتی که دروازه اش را برابر مس بسته نگه دارد و یا اینکه آلومینیوم از پیکان گلی را دریافت کند، با ثبت بیشترین تعداد کلین شیت در لیگ امسال، دستکش طلایی را از آن خود می کند و همین مسئله سبب شده است تا این گلر با انگیزه های بالا و جلب نظر مثبت کادرفنی تیم ملی، پای به زمین مسابقه بگذارد.

  دانشگر یا جلالی، سوال اصلی در خط دفاعی

  فرهاد مجیدی در بازی قبل برابر آلومینیوم نشان داد که حتی در صورت بسته بودن دستش در فاز دفاعی، با همان سیستم ۳ دفاعه به میدان می رود و اکنون با بازگشت دانشگر از محرومیت، آبی ها دوباره با سیستم اصلی خود به مصاف حریف می روند. در بازی قبل، جلالی در فاز دفاعی جانشین دانشگر شده بود که عملکرد بسیار خوبی را نیز از خود ارائه کرد. حالا آبی ها باید از میان این دو، یک نفر را برای بازی در کنار عارف غلامی و رافائل سیلوا انتخاب کنند.

  حردانی و سلمانی در راست و چپ

  با وجود اینکه وریا غفوری در بازی گذشته با ورود به زمین جان تازه ای به سمت راست تیمش داد، اما مجیدی تصمیم دارد برای بازی امروز از حردانی استفاده کند. برای سمت چپ نیز جعفر سلمانی همچون روال سابق انجام وظیفه می کند.


  بیشتر بخوانید: خبر غیرمنتظره برای مجیدی؛ ستاره آبی‌ها تصمیم به فسخ گرفت!


  بازگشت زبیر از محرومیت

  زبیر نیک نفس که بازی با آلومینیوم را به دلیل محرومیت از دست داده بود، امروز می تواند در کنار مهدی پور زوج خط دفاعی استقلال را تشکیل دهد.

  حسین زاده و یامگا، وینگرهای ثابت و تکراری

  همچون بازی های گذشته، مجیدی باز هم با حسین زاده و یامگا استارت می زند. امیرحسین در چند بازی قبل خوب و موثر کار کرده اما یامگای فرانسوی چند هفته ای است که در امر گلزنی و گلسازی ناکام بوده و امیدوار است این طلسم را در رفسنجان بشکند.

  اعتماد دوباره به رمضانی

  با اینکه آرمان در نیمه نخست بازی با آلومینیوم نظر مثبت کادرفنی را به خود جلب نکرد و بین دو نیمه نیز تعویض شد، اما برای بازی امروز یک بار دیگر در ترکیب اصلی قرار گرفته تا بتواند با استفاده از ضربات ارسالی و هوایی، خط دفاعی رفسنجانی ها را آزار داده و تیمش را به گل برساند.

  ترکیب احتمالی استقلال برابر مس رفسنجان:

  سیدحسین حسینی – رافائل سیلوا – عارف غلامی – محمد دانشگر – جعفر سلمانی – صالح حردانی – زبیر نیک نفس – مهدی مهدی پور – امیرحسین حسین زاده – کوین یامگا – آرمان رمضانی.

  خبر های مرتبط
  برچسب ها: استقلال تهران
  نظرات شما
  نام:
  ایمیل:
  * نظر: