تاریخ انتشار: ۰۹:۱۴ - ۰۵ خرداد ۱۴۰۱

جدایی حامد لک از پرسپولیس/ مقصد کجاست؟

گلر سرخ‌ها که در این فصل با تصمیم گل‌محمدی مدتی هم از این تیم کنار گذاشته شده بود در پایان لیگ از این تیم جدا خواهد شد.

جدایی حامد لک از پرسپولیس/ مقصد کجاست؟

رویداد۲۴ طی روز‌های اخیر خبر‌هایی در خصوص توافق علیرضا بیرانوند با باشگاه پرسپولیس برای فصل اینده منتشر شده است. گفته می‌شود گلر ملی پوش ایران به زودی با عقد قراردادی سه ساله قرار است به جمع سرخ‌ها بازگردد تا در فصل آینده دروازه بان شماره یک پرسپولیس لقب بگیرد.

سرخ‌ها طی دو فصل اخیر حامد لک را درون دروازه خود داشتند که این گلر سال گذشته عملکرد بسیار خوبی در این تیم داشت، اما او در لیگ بیست و یکم هرگز موفق نشد تا نمایش فصل قبل را تکرار کند.

لک اگرچه چند ماه پیش قرارداد خود را با پرسپولیس تمدید کرده است، اما با توجه به توافق سرخ‌ها با علیرضا بیرانوند تصمیم به جدایی از این تیم گرفته است.


بیشتر بخوانید: توافق اولیه پرسپولیس با ۴ بازیکن لیگ برتری/ سه بازیکن در انتظار!


گلر سرخ‌ها که در این فصل با تصمیم گل محمدی مدتی هم از این تیم کنار گذاشته شده بود گفته می‌شود مورد توجه باشگاه مس کرمان قرار گرفته است و احتمالا در پایان فصل راهی این تیم خواهد شد.

به این ترتیب گلر سرخ‌ها که علاقه شدیدی به پرسپولیس داشت و پیش از حضورش در این تیم بار‌ها این موضوع را نشان داده بود بعد از دو فصل حضور در تیم محبوبش از این تیم جدا خواهد شد.

بهترین تصویر از حامد لک در ذهن هواداران پرسپولیس، درخشش در نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا و مهار پنالتی مایکون برزیلی بود. صحنه‌ای که باعث شد سرخ‌ها برای دومین بار راهی فینال لیگ قهرمانان شوند.

خبر های مرتبط
خبر های مرتبط
نظرات شما
پیشخوان