تاریخ انتشار: ۱۹:۱۰ - ۱۵ خرداد ۱۴۰۱

اولین اظهارات بیرانوند پس از بازگشت به پرسپولیس

بالاخره باشگاه پرسپولیس از خرید جدیدش در نقل و انتقالات که علیرضا بیرانوند است، رونمایی کرد.

علیرضا بیرانوندرویداد۲۴ مدیران پرسپولیس طی هفته‌های اخیر با نماینده علیرضا توافق اولیه را انجام دادند و بعد از بازگشت این بازیکن از پرتغال، جلساتی برگزار کردند و در نهایت به توافق هم رسیدند. با وجود توافق بر سر مسائل مالی و مدت قرارداد، طرفین بر سر چند بند از قرارداد دچار اختلافاتی شدند و حتی شایعه شد که پیوستن بیرانوند به پرسپولیس منتفی خواهد شد. با این حال در نشست مجدد بین درویش و وکیل بیرانوند، این اختلافات جزیی حل شد و توافق نهایی حاصل گردید. گفتنی است قرارداد بیرانوند با پرسپولیس ۳ ساله خواهد بود و این بازیکن با شروع فصل جدید تمرینات پرسپولیس به این تیم ملحق خواهد شد. بیرانوند که در حال حاضر به همراه تیم ملی در قطر حضور دارد، قبل از اردوی تیم ملی در هفته قبل قراردادش را با پرسپولیس امضا کرد. بعد از توافق و امضای قرارداد با پرسپولیس، علیرضا بلافاصله راهی هتل المپیک شد و خودش را به کادرفنی تیم ملی معرفی کرد تا بتواند در تمرین تیم ملی شرکت کند.


بیشتر بخوانید: جلسه مهم یحیی گل‌محمدی با مسئولان پرسپولیس


بیرانوند همچنین بعد از امضای قرارداد با پرسپولیس در خصوص بازگشتش به جمع قرمزها گفت: خداراشکر بالاخره این اتفاق افتاد و من خیلی از این موضوع خوشحالم. قبل از جدایی ام به هواداران پرسپولیس قول دادم تا دوباره به این تیم برگردم و از ته دلم خوشحالم که این اتفاق افتاد. راستش خودم فکر نمی‌کردم به این زودی به پرسپولیس برگردم ولی امیدوارم اتفاقات خوبی برای من و پرسپولیس بیفتد.

یکی از دلایل اصلی بازگشت من به پرسپولیس این بود که دلم می‌خواهد با تیمم قهرمان آسیا شوم. همچنین با کمک همه مجموعه باشگاه تلاش می‌کنیم تا در فصل آینده قهرمانی را بدست بیاوریم و هواداران را خوشحال کنیم.

خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: