تاریخ انتشار: ۲۰:۵۴ - ۱۸ خرداد ۱۴۰۱

حضور نکونام در استقلال منتفی شد

حضور جواد نکونام در تیم فوتبال استقلال منتفی شد و این مربی به پیشنهاد آبی‌ها جواب رد داد.

جواد نکونام

  رویداد۲۴ ورزش سه نوشت:حضور جواد نکونام در تیم فوتبال استقلال منتفی شد و این مربی به پیشنهاد آبی‌ها جواب رد داد.

مهم‌ترین بحث روز پیرامون باشگاه استقلال طی روز‌های گذشته موضوع انتخاب سرمربی جدید تیم بعد از جدایی فرهاد مجیدی بوده است. با اینکه نام‌های مختلف خارجی برای جایگزینی مجیدی مطرح شده بود، اما در نهایت مدیران باشگاه استقلال جواد نکونام را به عنوان گزینه اصلی خود انتخاب کردند و با او وارد مذاکره شدند.


بیشتر بخوانید: استقلال با کدام مربی خارجی مذاکره کرده است؟


مذاکرات نمایندگان باشگاه استقلال با نکونام طی روز‌های گذشته در جریان بود و با اینکه گفته می‌شد مراحل پایانی اش را طی می‌کند و به توافق نزدیک شده ناگهان خبر می‌رسد که این مربی از حضور در استقلال پشیمان شده است.

ظاهرا نکونام بعد از مشورت‌هایی که با برخی نزدیکان خود داشته، تصمیم گرفته در فضای کنونی به پیشنهاد باشگاه استقلال جواب رد بدهد تا شاید در فرصت دیگری به این منصب برسد. سرمربی فولاد در فصلی که گذشت، همچنان در خارج از کشور بسر می‌برد و در نهایت جواب منفی خود را به مدیران باشگاه استقلال اعلام کرده است.

با این شرایط حضور نکونام در استقلال برای لیگ بیست و دوم منتفی شد و حالا مدیران باشگاه باید به سراغ گزینه‌های بعدی بروند.

انتخاب سرمربی جدید با توجه به نبود زمان زیاد برای آماده سازی و نقل و انتقالات به دغدغه اصلی آجورلو و همکارانش تبدیل شده و باید دید آن‌ها چه تصمیمی را برای آینده تیم قهرمان فصل گذشته اتخاذ خواهند کرد.

خبر های مرتبط
برچسب ها: جواد نکونام
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: