تاریخ انتشار: ۲۰:۴۲ - ۰۳ تير ۱۴۰۱

اظهارات محمد مومنی کار دستش داد!

فدراسیون فوتبال با توهین آمیز خواندن اظهارات عضو هیات مدیره استقلال، از احضار او به کمیته اخلاق خبر داد.

محمد مومنی

رویداد۲۴فرارو نوشت:  چند ساعت بعد از اظهارات محمد مومنی درباره آپشن ملی‌پوش شدن در قرارداد برخی تیم‌های لیگ برتری، فدراسیون فوتبال به آن واکنش نشان داد.

در پی اظهارات توهین آمیز جناب آقای مومنی عضو محترم هیات مدیره باشگاه استقلال و وارد نمودن اتهامات واهی نسبت به تیم ملی فوتبال جمهوری اسلامی ایران فدراسیون فوتبال نسبت به ارجاع این پرونده به کمیته اخلاق و پیگیری موضوع از سوی مراجع قانونی اقدام خواهد کرد.

بدون شک موضوعات مطرح شده مصداق وارد آوردن اتهام صریح به کادر فنی تیم ملی، ساختار سازمانی و اداری فدراسیون همچنین زیر سوال بردن جایگاه و شان ملی پوشان شایسته فوتبال ایران است.

بر این اساس لازم است عضو هیات مدیره باشگاه استقلال در کمیته اخلاق مستندات و مدارک مرتبط با ادعای خود را در کمترین زمان ممکن ارائه نمایند و در صورت عدم وجود چنین مدارکی پاسخگوی توهین و اتهام وارده نسبت به تیم ملی و فدراسیون فوتبال ایران باشند.

محمد مومنی امروز صبح در یک برنامه تلویزیونی و در واکنش به توافق سعید صادقی با پرسپولیس گفته بود: به هر جهت سعی می‌کنیم بازیکن با کیفیتی را در اختیار بگیریم، اما تیمی هستیم که سعی داریم در ابتدا نواقص خود را با بازیکنان ایرانی و نفرات خودمان پوشش بدهیم در غیر اینصورت حتماً از بازیکن خارجی استفاده خواهیم کرد مضاف بر اینکه تیم استقلال هستیم و تیم ملی نیستیم. سهمیه جام‌جهانی هم برای بازیکنی نداریم که به او قول بدهیم اگر به استقلال بیایی به جام‌جهانی می‌رویم قول نمی‌دهیم شرایط حضور بازیکن در تیم‌های ملی به جام‌جهانی را فراهم کنیم حتما تیم‌های دیگر این قول را به بازیکن داده‌اند.

خبر های مرتبط
برچسب ها: محمد مومنی
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: