تاریخ انتشار: ۱۶:۲۶ - ۱۶ تير ۱۴۰۱

دو بازیکن استقلال در آستانه جدایی

​زمان جلسه دو باشگاه استقلال و سایپا برای حل مشکل ابوالفضل جلالی و امیرعلی صادقی مشخص شد.

قرارداد بازیکنان استقلال

رویداد۲۴ باشگاه استقلال در بحبوحه بازار نقل و انتقالات درگیر ماجرای عجیبی شد. داستان از این قرار است که احمد مددی مدیرعامل وقت آبی‌ها در ماجرای انتقال ابوالفضل جلالی و امیرعلی صادقی به استقلال، تفاهم‌نامه‌ای را با سایپا به امضا رساند.

طبق این توافق، انتقال دو بازیکن قرضی بوده و استقلال باید ابتدا مبلغی را برای صدور رضایتنامه قرضی آنها پرداخت می‌کرده که این کار صورت گرفت. سپس آبی‌ها در پایان فصل و تا تاریخ اول تیر ماه ۱۴۰۱ زمان داشتند تا مبلغ دیگری را به حساب سایپا واریز کنند تا جلالی و صادقی به صورت دائم به عضویت آبی‌ها دربیاورند.

استقلالی‌ها ابتدا در تاریخ ۲۸ خرداد مبلغ مورد نظر را به حساب سایپا واریز کردند که وجه پرداختی برگشت خورد. آبی‌ها دو روز بعد و در تاریخ ۳۰ خرداد این کار را تکرار کردند که باز هم به دلیل غیرفعال بودن حساب بانکی خودروسازان، پول آنها برگشت خورد.

مدیران استقلال پس از آن با ارسال نامه‌ای به باشگاه سایپا خواستار دریافت شماره حساب جدیدی شدند که پروسه نامه‌نگاری طرفین زمان برد و در نتیجه با عبور از ددلاین تعیین شده (اول تیر) برخی مدعی شدند که جلالی و صادقی اکنون بازیکن سایپا محسوب می‌شوند و باید به تیم سابقشان بازگردند.

حالا مدیران دو تیم قرار است فردا جلسه‌ای را تشکیل داده و درخصوص مشکل پیش آمده با یکدیگر گفتگو کنند. گفته می‌شود سایپا اعلام کرده با پرداخت مبلغ توافق شده قبلی مخالف بوده و خواستار دریافت هزینه بیشتری بابت صدور رضایتنامه جلالی و صادقی است. باید دید خروجی جلسه فردا چه خواهد بود.

منبع: ایرنا
خبر های مرتبط
برچسب ها: استقلال تهران
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: