تاریخ انتشار: ۱۷:۵۲ - ۰۴ مهر ۱۴۰۱
تعداد نظرات: ۴ نظر

فرمانده یگان‌های ویژه: عوامل اصلی «آشوبگران» را شناسایی کردیم

فرمانده یگان‌های ویژه انتظامی کشور گفت: عوامل اصلی آشوبگران را شناسایی کردیم؛ همان‌هایی را که گردن کلفتی کرده و به حجاب زنان هتک حرمت و به قانون و مقدسات توهین کردند.

فرمانده یگان‌های ویژه

رویداد۲۴ سردار حسن کرمی فرمانده یگان‌های ویژه انتظامی کشور در خصوص آخرین وضعیت اعتراضات مردمی اظهار داشت: قبلا هم گفته بودم که اگر اغتشاشگران و آن‌هایی که در خارج از کشور، محرک این افراد هستند مانند آمریکایی‌ها و صهیونیست ها، مردم را تحریک کرده و اراذل را به صحنه بیاورند پلیس این توانمندی را دارد که ظرف چهار تا پنج روز اوضاع را تحت کنترل خود در بیاورد.

فرمانده یگان‌های ویژه انتظامی کشور در گفتگو با فارس تصریح کرد: این بار دشمن سرمایه گذاری زیادی کرده بود؛ هم رسانه‌های خارجی، هم ضد انقلاب و آمریکایی‌ها؛ حتی میز هم تشکیل داده بودند برای پشتیبانی از آشوبگران، اما ما ظرف چند روز با هوشمندی توانستیم این‌ها را جمع کنیم.


بیشتر بخوانید: فرمانده پلیس در جمع نیروهای یگان ویژه: به مسیرتان شک نکنید +فیلم


سردار کرمی اعلام کرد: پلیس با هوشمندی و درایت توانست تعداد زیادی از آشوبگران را شناسایی و دستگیر کند. من قبلا هم گفته بودم که اگر آمریکایی‌ها عاقل باشند نباید روی این جماعت سرمایه‌گذاری کنند؛ این‌ها آدم‌های خوش گذران و رفاه طلبی هستند که به‌نظرم سر آن‌ها را هم کلاه می‌گذارند و در داخل کشور هم هیچ بردی ندارند.

فرمانده یگان‌های ویژه ناجا اعلام کرد: ما تا شب گذشته کار سنگینی را انجام دادیم؛ توانستیم هم عوامل اصلی آشوبگران را شناسایی کنیم؛ هم آن‌هایی را که گردن کلفتی کرده و به حجاب زنان هتک حرمت کرده و هم به قانون و مقدسات توهین کردند؛ آن‌ها خودشان می‌دانند چه مجازات‌هایی هم در انتظار آن‌ها است.

وی گفت: این کار را ما تمام کردیم و خوشبختانه پلیس کار بسیار ارزشمندی را انجام داد؛ مخصوصا که در خط مقدم همه این اتفاقات یگان‌های ویژه ناجا هستند و همکاران من در سراسر کشور با انگیزه و روحیه انقلابی علیرغم اینکه دشمن می‌خواست نقطه ضعفی از آن‌ها بگیرد توانستند هوشمندانه و با درایت عمل کنند.

سردار کرمی حضور مردم در راهپیمایی روز گذشته را صحنه نمایش قدرت دانست و گفت: حضور مردمی که در زیر بمباران تبلیغاتی استکبار جهانی در دفاع از رهبری و انقلاب کوتاه نیامده و با وجود فشار‌های آمریکایی‌ها و اروپایی‌ها اینطور در مقابل آن‌ها ایستاده و انسجام و وحدت و پشتیبانی خود را از انقلاب اسلامی و رهبری به نمایش گذاشتند صحنه عبرت آموزی است.

وی افزود: آن‌هایی که حنجره پاره کرده و تبلیغات منفی و مسموم انجام دادند اگر درک کرده و این صحنه‌ها را دیده باشند باید مایوس شوند و بدانند که این جریان‌ها جواب نمی‌دهد چرا که مردم ما بیدار، هوشیار و مسلمان هستند. حضور میلیونی مردم در شهر‌ها و روستا‌ها جواب محکمی است تا دشمنان بیخودی دست و پا نزنند چرا که نمیتواند جوابی از این جریان‌ها بگیرند.

خبر های مرتبط
برچسب ها: اعتراضات مردمی
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۴
ناشناس
|
Netherlands
|
۱۸:۱۲ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۴
1
8
چند میلیون نفر را می توانید بازداشت کنید؟
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۹:۱۳ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۴
1
8
آقای فرمانده بفهم این جماعت آشوبگر نیستند اینها معترضند به سیاست دولت به حکمرانی اعتراض دارند باید به سخنشان گوش بدهید ببینید خواسته هاشون چه هست بی تفکر خون جوانان مردم را نریزید کار از اینی هست خرابتر نکنید اگر کشور دوست دارید اگر مردم تان دوست دارید نکنید اینکار را
مهسا امینی
|
Germany
|
۰۸:۵۱ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۵
1
1
گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام
و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است
با ریشه چه می کنید؟
گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید
پرواز را علامت ممنوع می زنید
با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟

گیرم که می کشید
گیرم که می برید
گیرم که می زنید

با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟
با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟
با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۲:۰۲ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۵
0
0
بدبخت از عاقبت خودش می ترسه.
نظرات شما