تاریخ انتشار: ۰۲:۰۳ - ۰۸ مهر ۱۴۰۱
تعداد نظرات: ۳ نظر

شعر رئیسی در واکنش به ناآرامی‌های اخیر

رئیس جمهور با بیان اینکه دشمنان بدانند که همواره در مقابل ملت ایران ناکام خواهند ماند، گفت:‌ای مگس عرصه سیمرغ نه جولنگه توست، عرض خود می‌بری و زحمت ما می‌داری.

رویداد۲۴ خبرگزاری فارس نوشت:ابراهیم رئیسی، در آئین گرامیداشت روز آتش نشان که در سالن ۱۲ هزار نفری آزادی تهران برگزار شد، اظهارداشت:

* دشمن با تصور اشتباه در طول ۴۳ سال اخیر هر روز دچار این خطا، اشتباه و غلط در محاسبات خود است. دشمن فکر می‌کند کشور ایران مانند کشور‌های دیگر است و مردم ایران مانند مردم کشور‌های دیگر.

* (خطاب به دشمنان):‌ای مگس عرصه سیمرغ نه جولنگه توست، عرض خود می‌بری و زحمت ما می‌داری. اینجا ایران است، اینجا سرزمین دلیران است و مردم آن نیز مردم مقتدری هستند. مگر می‌توان با حیله ها، نقشه‌ها * و فتنه‌ها بر مردم ایران و دستاورد‌های بزرگ انقلاب اسلامی ایران سلطه پیدا کنید. مگر مردم ایران، جوانان، زنان، مردان، دختران و پسران این کشور به شما اجازه خواهند داد.

* این برای چندمین بار است که مردم عزیزمان دشمن را ناکام می‌گذارند، دشمن هم بداند همواره در مقابل ملت ایران ناکام خواهد ماند. دشمن باید اشتباه محاسباتی خود را درباره ایران عوض کند و بداند امروز ایران، ایران مقتدر و قوی است و با این قدرت در مقابل دشمنان خواهد ایستاد.

خبر های مرتبط
برچسب ها: ابراهیم رئیسی
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۳
ناشناس
|
Netherlands
|
۰۶:۲۶ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۸
0
10
شما هم به رئیسی بگید:
او به ظاهر واعظ احکام بود، لیک در باطن خبیث و دام بود.
پاسخ ها
ناشناس
| Netherlands |
۱۴:۳۹ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۸
آفرین بر تو
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۹:۲۲ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۸
0
6
دشمن کیلویی چند؟؟؟ شماها در مقابل سیل عظیم مردم آزادیخواه ایستاده اید. از زبان مردم مابه نگذار، زشته.
نظرات شما