تاریخ انتشار: ۲۰:۱۵ - ۱۰ مهر ۱۴۰۱
تعداد نظرات: ۲ نظر

وزارت خارجه دوتابعیتی بودن زاهدی‌وفا و فرزندانش را تکذیب کرد

کمیسیون اجتماعی مجلس درباره مسائل مطرح شده پیرامون دوتابعیتی بودن گزینه پیشنهادی وزارت تعاون و فرزندانش از وزارت خارجه استعلام مکتوب گرفته که این وزارتخانه آن را تکذیب کرده است.

دوتابعیتی بودن زاهدی‌وفارویداد۲۴ کمیسیون اجتماعی مجلس درباره مسائل مطرح شده درباره دوتابعیتی بودن گزینه پیشنهادی وزارت تعاون و فرزندانش از وزارت خارجه استعلام مکتوب گرفته که این وزارتخانه آن را تکذیب کرده است.

عباس گودرزی نایب رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با فارس با اشاره به جلسه عصر امروز(یکشنبه، 10 مهر) کمیسیون متبوعش، گفت: در جلسه امروز برنامه‌ها و عملکرد محمدهادی زاهدی‌وفا وزیر پیشنهادی تعاون، کار و رفاه اجتماعی در دستور کار کمیسیون قرار داشت.

وی افزود: در این جلسه اعضای کمیسیون ضمن بررسی برنامه‌های و سوابق وزیر پیشنهادی نظرات‌ و اظهارات وی را نیز استماع کردند.

نایب رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی با اشاره به مسائل مطرح شده درباره دو تابیعتی بودن گزینه پیشنهادی تعاون، کار و رفاه اجتماعی و فرزندان وی، اظهار داشت: ما در این باره از وزارت امور خارجه به صورت مکتوب استعلام گرفتیم و وزارت امور خارجه دو تابیعتی بودن زاهدی‌وفا و فرزندانش را تکذیب کرد.

گودرزی خاطرنشان کرد: در نهایت اعضای کمیسیون با رأی اکثریت، موافقت خود با تصدی وزارت زاهدی‌وفا بر وزارتخانه تعاون، کار و رفاه اجتماعی را اعلام کردند.

خبر های مرتبط
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۲
رضا
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۰:۴۶ - ۱۴۰۱/۰۷/۱۰
0
1
یه خاوری دیگه داره ظهور میکنه
از بیخ و بن یه اختلاسی انجام بده و بره تا شکم این زنده خواران رو اساسی سیر کنه
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۰۰ - ۱۴۰۱/۰۷/۱۰
0
1
دیگه مردم هیچ حرفی از شما رو باور ندارن هیچ حرفی... اعتماد عمومی = 0
نظرات شما