تاریخ انتشار: ۲۰:۰۷ - ۱۲ مهر ۱۴۰۱
تعداد نظرات: ۴ نظر

روایت تازه یک خبرگزاری از فوت نیکا شاکرمی

خبرگزاری تسنیم جزئیات جدیدی از ماجرای فوت نیکا شاکرمی، دختر لرستانی را منتشر کرد.

فوت نیکا شاکرمیرویداد۲۴ تسنیم نوشت، در توضیح این خبر آمده است:

* 30 شهریور ماه جاری،کشف پیکر بی‌جان دختر 17 ساله‌ای در حیاط خلوت یک خانه در خیابان لبافی چهارراه امیراکرم در منطقه انقلاب، به مرکز فوریت‌های پلیسی 110 گزارش داده شد.

* با اعلام این خبر، بازپرس ویژه قتل دادسرای ناحیه 27 (امور جرائم‌جنایی)، تیمی از کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی و تیم تشخیص هویت پلیس آگاهی به همراه متخصصان پزشکی قانونی راهی محل حادثه شدند و تحقیقات ابتدایی را آغاز کردند.

* تیم جنایی پس از حضور در محل حادثه با جسد دختر 17 ساله‌ مجهول‌الهویه ‌مواجه شدند ‌که بر اثر سقوط از پشت‌بام خانه‌ مجاور به حیاط خلوت خانه موردنظر فوت کرده بود.

* تحقیقات ابتدایی نشان داد، کوله پشتی و گوشی موبایل متوفی، روی سکوی پشت‌بام خانه چهار طبقه مجاور قرار دارد که در ادامه با اقدامات دایره تشخیص هویت پلیس آگاهی و با توجه به اعلام فقدانی خانواده متوفی به پلیس آگاهی، مشخص شد که نام دختر فوت شده "نیکا شاکرمی" است.

* تیم جنایی که در جریان تحقیقات متوجه دوربین‌های مداربسته خیابان لبافی شده بودند به بازبینی آن پرداخته و لحظه به لحظه تردد این دختر جوان را مشاهده کردند که در ادامه مشخص شد، متوفی ساعت 22 شب حادثه (29 شهریور ماه) رو‌به‌روی خانه موردنظر قرار گرفته و پس از زدن زنگ یکی از واحدها، لحظه‌ای بعد درب باز شده و وارد ساختمان مذکور شده است.

* در ادامه مشخص شد، 8 نفر به عنوان کارگر داخل این ساختمان که کاربری تجاری (تولیدی پوشاک) و مسکونی دارد، حضور داشتند و در پارکینگ در حال استراحت بودند که این 8 مرد در تحقیقات ابتدایی عنوان کردند، از طریق همسایه‌ها و حضور ماموران پلیس از این حادثه مطلع شدند و دختر جوان را مشاهده نکرده‌اند.

* بازپرس جنایی پس از دریافت این اطلاعات مهم، به کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی دستور داد تا این 8 مرد را دستگیر کنند و دوربین‌های دیگر واقع در اطراف محل حادثه را مورد بازبینی قرار دهند.

* در روزهای گذشته برخی جریانات رسانه‌ای خارجی سعی بر انتساب فوت "نیکا شاکرمی" به ماموران نیروی انتظامی و امنیتی داشتند. هنوز گمانه‌زنی‌ها پیرامون اینکه نیکا شاکرمی در جریان حادثه سقوط از ارتفاع فوت کرده یا توسط جریانی به عمد کشته شده است، در فضای رسانه‌ای ادامه دارد.

* تحقیقات در رابطه با این پرونده توسط بازپرس جنایی و کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی همچنان ادامه دارد و متخصصان پزشکی قانونی هنوز گزارش نهایی خود در خصوص این حادثه را به مراجع قضایی اعلام نکرده‌اند.

خبر های مرتبط
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۴
ناشناس
|
Netherlands
|
۲۰:۳۱ - ۱۴۰۱/۰۷/۱۲
0
1
هی دخترای شهرستانی رو میکشن بعد با تعجب میگن چرا همه جدائی طلب شدن!
رسم مهمون نوازی این نیست
حق دارن جدایی طلب بشن
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۳:۱۵ - ۱۴۰۱/۰۷/۱۲
1
1
خسته نمی شوید!؟
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۲:۱۶ - ۱۴۰۱/۰۷/۱۳
0
1
واقعا که بد مملکتی شده . مهسا داشت میرفت یهو سکته مرد مرد . حدیث و هم که اغتشاش گرای بی شرف کشتن اینم که از ساختمون سقوط کرده . دولت هم سعی در خون خواهی تمامی این عزیزان داره ما هم همه گاویم
حمید
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۲:۳۶ - ۱۴۰۱/۰۷/۱۳
0
0
نیکا شاکرمی کشته شد که ثابت شود مهسا امینی رو نکشتن
نظرات شما