تاریخ انتشار: ۲۲:۵۰ - ۱۵ مهر ۱۴۰۱
تعداد نظرات: ۴ نظر

رئیس دانشگاه شریف: دشمنان تلاش می‌کنند در محیط‌های دانشگاهی اهداف ضدایرانی و ضدانقلابی خود را پیگیری کنند

رسول جلیلی گفت: آمریکا و دیگر دشمنان کشور تلاش می‌کنند در محیط‌های دانشگاهی مانند دانشگاه شریف اهداف ضدایرانی و ضدانقلابی خود را پیگری کنند، اما آگاهی استادان و دانشجویان نجیب این دانشگاه، مانع از آن می‌شود که این تلاش‌ها به حساب دانشگاه شریف گذاشته شود. به گفته ایشان، قطعاً شریف با شرافت باقی می‌ماند.

دانشگاه شریف

رویداد۲۴ ایرنا: رئیس دانشگاه صنعتی شریف، دیدار رئیس جمهوری با مسئولان این دانشگاه درباره اتفاقات اخیر را تشریح کرد.

رسول جلیلی در تشریح دیدار مسئولان این دانشگاه با رئیس‌جمهور، گفت: آیت‌الله رئیسی در این دیدار و پس از استماع گزارش‌ها درخصوص اتفاقات دلخراش روز یک‌شنبه در دانشگاه و پیرامون آن، با اشاره به اهمیت و حرمت دانشگاه و محیط علم و آرمان‌خواهی، تأکید کرد هیچ شخصی مجاز به شکستن حرمت این فضای مقدس نیست و ضمن اشاره به اینکه شریف از نمادهای علم و پیشرفت کشور است، گفت نباید اجازه داد قداست علمی و اخلاقی و اعتبار و خوش‌نامی جامعه نخبگی این دانشگاه با برخی رفتارهای تحمیلی از بیرون دانشگاه مخدوش شود.

وی افزود: آمریکا و دیگر دشمنان کشور تلاش می‌کنند در محیط‌های دانشگاهی مانند دانشگاه شریف اهداف ضدایرانی و ضدانقلابی خود را پیگری کنند، اما آگاهی استادان و دانشجویان نجیب این دانشگاه، مانع از آن می‌شود که این تلاش‌ها به حساب دانشگاه شریف گذاشته شود. به گفته ایشان، قطعاً شریف با شرافت باقی می‌ماند.

رئیس دانشگاه صنعتی شریف در ادامه با نقل مجدد نظر رئیس‌جمهور در کفایت سازوکارهای داخل دانشگاه برای تأمین امنیت دانشگاه اظهار داشت: من به عنوان رئیس دانشگاه خود را موظف می‌دانم مطالبات بحق خانواده شریف را پیگیری کرده و از دانشجویان و استادانی که مورد برخورد قرار گرفتند یا دچار آسیب روحی شدند، عذرخواهی و دلجویی کنیم و راه را بر تکرار چنین وقایعی ببندیم.

خبر های مرتبط
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۴
ناشناس
|
United States of America
|
۰۰:۵۴ - ۱۴۰۱/۰۷/۱۶
0
0
مثل زمان شاه
ناشناس
|
Netherlands
|
۰۴:۳۸ - ۱۴۰۱/۰۷/۱۶
0
1
تروریست ها با موتور رفتن تو دانشگاه شریف داعش بازی حالا هی دشمنان دشمنان میکنن
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۶:۴۱ - ۱۴۰۱/۰۷/۱۶
0
0
چون میگن کودک ۱۶ ساله سلماسی و جوان بلوچ و کرد و فعال سیاسی عرب را نکشید ضد ایرانی اند؟
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۸:۴۹ - ۱۴۰۱/۰۷/۱۶
0
0
همه تو این مملکت فقط کلی گویی و وهم گویی و بی ربط گویی بلد هستند. بابا تکلیفت رو روشن کن و واضح حرف بزن. مرد باش بدبخت. این دشمن گویی افتاده تو حلق همه و بیرون هم نمی آد. چار کلمه کوتاه واضح بگو نه صد من ضر و ضر
نظرات شما