تاریخ انتشار: ۱۶:۲۵ - ۰۲ آبان ۱۴۰۱
تعداد نظرات: ۳ نظر

سلفی جوان تهرانی را به کام مرگ کشاند!

مرد جوانی که پس از مشاهده طوفان عصر یکشنبه تهران به قصد گرفتن سلفی به سمت پنجره رفته بود، از طبقه ۱۲ خانه خود سقوط کرد و به کام مرگ فرو رفت.

اخبار حوادث

رویداد۲۴ یکشنبه دوم آبان ماه، سقوط هولناک یک مرد جوان در خیابان میرداماد به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ گزارش داده شد که با اعلام خبر، امدادگران اورژانس و تیمی از ماموران کلانتری ۱۰۳ گاندی با دستور میثم حسین‌پور؛ بازپرس ویژه قتل شعبه چهارم دادسرای امور جنایی راهی محل حادثه شدند و تحقیقات ابتدایی را آغاز کردند.

ماموران کلانتری با پیکر خونین مرد جوانی مواجه شدند که براثر سقوط از طبقه دوازدهم ساختمانی، دست راست وی قطع شده بود! همچنین امدادگران اورژانس که همزمان با تیم پلیسی در محل حادثه حضور داشتند مرد جوان را به بیمارستان منتقل کردند، اما اقدامات درمانی فایده‌ای نداشت و مجروح حادثه روی تخت اورژانس فوت کرد.

بدین ترتیب تحقیقات با دستور بازپرس کشیک قتل کلید زده شد و بررسی‌های ماموران کلانتری ۱۰۳ گاندی مشخص کرد پسر جوان که در خانه حضور داشته پس از مشاهده طوفان به قصد سلفی گرفتن سمت پنجره رفته و به دلیل وزش‌باد از طبقه ۱۲ به سمت خیابان سقوط کرده است!

با دستور میثم حسین‌پور؛ بازپرس ویژه قتل شعبه چهارم دادسرای امور جنایی؛ جسد متوفی برای بررسی بیشتر به پزشکی قانونی منتقل شد و تحقیقات در رابطه با این حادثه ادامه دارد.

منبع: تسنیم
خبر های مرتبط
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۳
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۷:۵۳ - ۱۴۰۱/۰۸/۰۲
0
1
کی این خبرها را باور می کنه ؟ سقوط از ارتفاع _ بیماری ضمیمه ای - بیماری قبلی - عمل جراحی در 8 سالگی - خودکشی - تیر اندازی از داخل جمعیت به خود جمعیت - استفاده از مواد مخدر و....
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۹:۳۷ - ۱۴۰۱/۰۸/۰۲
تو یکی دیگه زیادی به خودت فشار آوردی
مواظب خودت باش
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۹:۳۸ - ۱۴۰۱/۰۸/۰۲
1
0
به علی دایی همین الان اطلاع بدید
نظرات شما