تاریخ انتشار: ۰۹:۱۰ - ۰۹ آبان ۱۴۰۱
داماد خانواده سرایداران:

مسئولان بررسی کنند چرا فرد تروریست به راحتی وارد شاهچراغ شد

داماد خانواده سرایداران که سه عضو این خانواده در حادثه تروریستی شاهچراغ به شهادت رسیدند گفت: ما از مسئولان خواسته‌ایم که نیروهای امنیت شاهچراغ(ع) را بررسی کنند. ببینند چرا آنقدر راحت این فرد به داخل رفت و عاملان و مسببان این حادثه را مجازات کنند.

حمله به شاهچراغ

رویداد۲۴ روزنامه همشهری گزارشی از وضعیت آرتین سرایداران، کودک ۵ ساله‌ای که در حادثه تروریستی شاهچراغ پدر، مادر و برادرش را از دست داد، دارد.

این روزنامه با ابوالفضل خوش‌نژاد، داماد این خانواده گفت‌وگویی داشته که بخش‌های مهم آن را در ادامه می‌خوانید:‌

*هفته بعد یعنی ۱۲ آبان عروسی من و فاطمه بود. فاطمه خواهر آرتین است. آنها رفته بودند برای عروسی خرید کنند و لباس بگیرند. من خودم برایشان بلیت خریده بودم تا به تهران بیایند. خیلی برای مراسم ذوق داشتند.

*آرتین همه‌‌چیز را دیده، همه آن چیزی که نباید می‌دید. می‌گوید دیدم که تیر به پیشونی مادرم خورد. به شکم آرشام خورد. می‌گوید دیده که پدرش ایستاده جلوی آنها و سپری شده برایشان، اما او هم تیر خورده است. همه اینها را با چشم دیده است

*خیلی با او صحبت می‌کنیم. به او گفتیم آنها رفته‌اند که زخم‌هایشان خوب شود تا دوباره با هم باشید، اما او باور نمی‌کند، می‌گوید: «می‌دانم آنها مرده‌اند.»

*آرتین خیلی به پدرش وابسته بود. به پدرش فوق‌العاده دلبستگی داشت. اگر یک شب کنار پدرش نمی‌خوابید، خوابش نمی‌برد. غذایش را حتما باید پدرش به او می‌داد.

*مرتب می‌گوید: الان بابام کجاست؟ مادرم کجاست؟ مانده‌ایم که او چطور می‌خواهد با این همه وابستگی، بدون پدرش زندگی کند. 

*ما از مسئولان خواسته‌ایم که نیروهای امنیت شاهچراغ(ع) را بررسی کنند. ببینند چرا آنقدر راحت این فرد به داخل رفت و عاملان و مسببان این حادثه را مجازات کنند؛ آنها همه بی‌گناه بودند. چرا باید اینطور به شهادت برسند.

خبر های مرتبط
برچسب ها: اخبار حوادث
نظرات شما