تاریخ انتشار: ۱۱:۲۶ - ۱۹ آبان ۱۴۰۱

اختلافات خانوادگی سبب مرگ جوان البرزی شد

رییس پلیس آگاهی البرز اعلام کرد: شخصی که به دلیل اختلاف خانوادگی با ضربات سلاح سرد پسرعمومی خود را در جاده‌های خارج شهر در البرز به قتل رسانده بود، دستگیر شد.

اختلافات خانوادگی سبب مرگ جوان البرزی شد

رویداد۲۴ به گزارش مشرق از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ محمد نادربیگی روز پنجشنبه اظهار داشت: ۱۸ مهرماه سال جاری شخصی با مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ تماس و اعلام کرد که برادرش توسط یکی از بستگانشان به وسیله ضربه چاقو به شدت مجروح شده است.

وی افزود: بلافاصله عوامل گشت انتظامی در محل حادثه حاضر و متوجه شدند که شخص مجروح به دلیل اختلافات خانوادگی توسط پسرعمویش با بهانه خراب شدن ماشین به جاده های حاشیه شهر کشانده شده و به وسیله ضربات چاقو به شدت مجروح شده است.


بیشتر بخوانید: خودکشی عجیب دانشجوی ۲۰ ساله/ پرت شدن از طبقه سیزدهم خوابگاه دانشگاه شیراز


نادربیگی با بیان اینکه فرد مجروح توسط عوامل امدادی به بیمارستان منتقل و به دلیل شدت صدمه وارده جان می بازد، گفت: بلافاصله اقدامات پلیس برای شناسایی و دستگیری قاتل آغاز و پس از چندین شبانه روز اقدامات فنی و اطلاعاتی مخفیگاه این شخص شناسایی و در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر شد.

وی انگیزه قاتل از انجام قتل را اختلافات خانوادگی عنوان کرد و گفت: در تحقیقات تکمیلی متهم به صراحت به قتل پسرعمویش با ضربات سلاح سرد اعتراف کرد.

خبر های مرتبط
برچسب ها: اخبار حوادث
نظرات شما