تاریخ انتشار: ۱۳:۴۴ - ۲۸ آبان ۱۴۰۱
تعداد نظرات: ۴ نظر

مصاحبه خبرساز سرمربی تیم ملی کارساز شد/ قرارداد کی‌روش را تمدید شده بدانید

وزیر ورزش و جوانان برای چندمین بار در طول هفته جاری از موضع گیری کارلوس کی‌روش در مصاحبه با رسانه‌های خارجی دفاع کرد.

سرمربی تیم ملی

رویداد۲۴ حمید سجادی در تازه ترین مصاحبه ای که با خبرنگار فارس داشت، گفت: امیدوارم تیم ملی موفق باشد از تهران به اعضای تیم ملی، کادر فنی و در رأس کادر فنی به کارلوس کی‌روش خسته نباشید می‌گویم. کی‌روش این روزها نشان داد که با غیرت و شجاع کنار تیم ملی ایستاده است و متعصب کار خود را دنبال می کند. به او افتخار می‌کنم که موضع صریح خود برابر رسانه‌های خارجی مشخص کرد. ما کنار کی‌روش هستیم و او را کنار نخواهیم گذاشت. امیدوارم با درخشش در بازی اول جام جهانی دل مردم عزیز کشورمان را شاد کنند.

او هم چنین در مورد سفر خود به قطر این چنین توضیح داد: : سعی می‌کنم زودتر به قطر بروم و از نزدیک کنار تیم ملی حضور داشته باشم. می خواستم زودتر بروم ولی برنامه های سنگین و فشرده کمی این موضوع را به تأخیر انداخت. سعی می‌کنم هرچه زودتر بروم و در قطر کنار تیم ملی باشم. روز یکشنبه روز افتتاحیه مسابقات جام جهانی فوتبال است و فردا افتتاحیه هم تیم ملی فوتبال کشورمان باید برابر انگلیس قرار بگیرد که دعا می‌کنم پیروز شوند.


بیشتربخوانید: پاسخ کی‌روش به سوال حاشیه‌ای یک خبرنگار/ هرکسی آزاد است که نظرات خودش را داشته باشد


با صحبت های وزیر ورزش و جوانان در مورد کارلوس کی‌روش که امروز برای چندمین بار تکرار شد، به نظر می رسد مربی پرتغالی در جام ملت های جوانان آسیا (۲۰۲۳ – چین) هم در کنار تیم ملی باشد. موضوعی که پیش تر از سوی نبی، نایب رییس فدراسیون فوتبال بدان اشاره شده بود. نبی گفته بود در صورت نمایش خوب تیم ملی در جام جهانی قرارداد کارلوس کی‌روش از سوی فدراسیون فوتبال برای جام ملت ها تمدید خواهد شد. او شرط فدراسیون فوتبال را صعود اعلام نکرد و گفت نمایش خوب و قابل دفاع هم برای ما قانع کننده خواهد بود. موضع گیری های اخیر کارلوس کی‌روش در مصاحبه با خبرنگاران رسانه های خارجی حتی موجب تحسین این مربی از سوی مجلس شورای اسلامی شده است و به نظر می رسد کارلوس کی‌روش پیش از جام جهانی نظر مدیران تصمیم گیر را برای تمدید قرارداد خود جلب کرده است.

خبر های مرتبط
خبر های مرتبط
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۴
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۳:۵۰ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۸
0
2
معنی جواب کیروش را نگرفتند
hooman
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۵:۲۳ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۸
0
3
چقدررر شوت هستن این جماعت دولتی! حتی ترجمه درست و واقعی سخنان او را متوجه‌نشدند، که اگر شده بودند الان‌کیروش، شمر زمانه بود. کلیت حرف او این بود که‌ من طرفدار کسی هستم که به من‌پول‌میدهد. اگر کانال شما (اسکای) پول بیشتری دهد، بعد از‌جام حقیقت را خواهم گفت! میبینم روزی را که این مربی بیچاره را هم‌مزدور و عامل‌موساد و cia خواهید نامید...
پاسخ ها
فرزاد
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۱:۴۵ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۸
دقیقا منظورش همین بود.
اینقدر روشن گفت هر گاگولی میفهمه ولی دولت ۶کلاسه نفهمید!!!
ناشناس
|
Estonia
|
۲۰:۱۸ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۸
0
1
این تیم - ملی نیست.
نظرات شما
پیشخوان