تاریخ انتشار: ۱۲:۲۵ - ۱۲ آذر ۱۴۰۱
تعداد نظرات: ۴ نظر

روایت تسنیم از تخریب خانه باغ الناز رکابی

تسنیم نوشت: چند روز پیش فیلمی در فضای مجازی پخش شد که مأموران ویلای خانواده الناز رکابی را تخریب کردند. در این فیلم جوری جلوه داده شده است که گویا این تخریب ویلا و خانه باغ بعد از اتفاقات اخیر که الناز رکابی در رقابت‌های جهانی انجام داده است رخ داده است.

تخریب خانه باغ خانواده الناز رکابی

رویداد۲۴ تسنیم نوشت: پیگیری‌ها نشان می‌دهد که ویلای غیرقانونی خانواده رکابی بعد از ۱۴ ماه تذکر و اخطار‌های متعدد در ۲۱ خرداد ماه امسال تخریب شده و اصلاً ربطی به حوادث اخیر و ماجرای الناز رکابی ندارد.

چند روز پیش فیلمی در فضای مجازی پخش شد که مأموران ویلای خانواده الناز رکابی را تخریب کردند. در این فیلم جوری جلوه داده شده است که گویا این تخریب ویلا و خانه باغ بعد از اتفاقات اخیر که الناز رکابی در رقابت‌های جهانی انجام داده است رخ داده است. در این فیلم حتی گوینده مدعی است که به خانواده رکابی اسپری فلفل زده شده است.

اما پیگیری‌ها چیز دیگری را نشان می‌دهد؛ روح‌الله حسنی رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان زنجان درباره ماجرای تخریب این خانه‌باغ گفت: تذکر اولیه توسط گشت‌های کشیک در چهارم فروردین ماه ۱۴۰۰ صادر شده است؛ مأمور جهاد کشاورزی شهرستان متوجه می‌شود این خانه باغ در اطراف شهر زنجان (روستای کوشکن) غیرقانونی ساخته شده و اصلا ویلا مجوزی نداشته است.

وی گفت: پس از چندین بار اخطار، خانواده رکابی به اخطار‌های این سازمان بی‌اعتنایی کردند و کار به اعلام شکایت به قوه قضاییه رسید. رأی اولیه بهمن ماه سال ۱۴۰۰ صادر شد و بعد از رأی تجدیدنظر بالاخره این ویلا ۲۱ خرداد ماه امسال تخریب شد. بار‌ها تذکر داده شده بود که وسایل و تجهیزات ویلا خارج شود، ولی هیچگونه اعتنایی نشده بود.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان زنجان با اشاره به اینکه رأی تخریب توسط قاضی صادر شده است، گفت: دادگستری استان زنجان جزئیات این رأی را بهتر می‌تواند اعلام کند، ولی آنچیز که مشخص است رسانه‌های معاند و دشمنان کشورمان با انتشار این فیلم در این برهه زمانی قصد دارند بهره‌برداری‌های لازم خود را بکنند و از مردم تقاضا داریم که به این اخبار دروغ توجهی نکنند.

منبع: تسنیم
خبر های مرتبط
برچسب ها: تخریب ساختمان
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۴
رضا
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۲:۴۹ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۲
0
3
چرا ویلاهای ۵ طبقه وسط جنگلهای هیرکانی هنوز پابرجاست؟؟؟؟؟
چونکه صاحبان شان رد مهر عمیقی بر جبین دارند و الناز نه !!
پاسخ ها
Z
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۵:۲۶ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۲
جداا پس. اینطوریه کلاکاری به کارای خلاف نداشته باشن نه؟؟!
رضا
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۸:۳۵ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۲
هههههههههه
کارای خلاف فقط در بدحجابی و امورات افرادی مثل الناز رکابی و سایر شهروندان معمولیه؟؟؟؟
مصونیت شما و همفکرانت لابد از طرف خداوند الهام شده ....
ارش
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۵:۰۶ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۲
0
1
برای تسویه حساب با معترضان بهانه های خوبی وجود دارد قانون هم هست منتهای مراتب این سوال همواره وجود داشته چرا قانون با طرفداران نظام مدارا می کند مثلا زمانی عده ای از اوصولگرایان ازجریان نهضت ازادی ونشریه اش شکایت کردند قاضی دوسوته وارد عمل شد ؟اما وقتی همان گروه نهضت ازادی یا خاتمی از اصول گرایان شکایت کردند هیچکس احساس مسولیت وپیگیری نکرد مثل کشته های اعتراصات اخیر که طرف بسیجی ها بسیار سریع گرفتار ومحکوم میشن اما درطرف مردم از روز اول هیچکدام از قاتلان مرگهای مشکوک تا کنون دستگیر نشده اند ؟
قانون هم مثل اسلام ابزاری برای سواستفاده وفریب مردم است قانون فعلی قانون جنگل است .
نظرات شما