تاریخ انتشار: ۱۴:۲۰ - ۲۰ دی ۱۴۰۱
تعداد نظرات: ۵ نظر

ماجرای عجیب مزاحمت یک پیرزن ۸۱ ساله برای اورژانس اصفهان!

پیرزن ۸۱ ساله‌ای که مدت‌ها مزاحم تلفنی اورژانس اصفهان بود، پس از پیگیری‌های قضایی به مرکز نگهداری از سالمندان منتقل شد.

ماجرای عجیب مزاحمت یک پیرزن ۸۱ ساله برای اورژانس اصفهان!

رویداد۲۴ فرهاد حیدری رئیس اورژانس پیش‌بیمارستانی استان اصفهان در مورد پیگیری یک مورد از مزاحمت‌های تلفنی اورژانس توسط واحد امورحقوقی مرکز اورژانس استان اینطور خبر داد و  گفت: خانم سالمندی که بیش از یک سال، با تماس های مکرر با ۱۱۵، ایجاد مزاحمت می کرد پس از طرح شکایت از سوی مرکز اورژانس استان و با پیگیری معاونت دادستانی استان اصفهان به معاونت امور اجتماعی سازمان بهزیستی معرفی شد و به مرکز نگهداری از سالمندان منتقل شد.

حیدری ضمن قدردانی از همکاری سازمان های مرتبط برای پیگیری مزاحمت‌های تلفنی اورژانس، تصریح کرد: در تماس های زیادی که این خانمِ سالمند با ۱۱۵ برقرار می‌کرد، طی عناوین مختلف اعم از استفاده از عبارات نامفهوم، ناسزاگویی به کارشناسان ۱۱۵، درخواست امدادخواهی کاذب و دادن آدرس نامشخص از شیوه‌های مزاحمت او بود.

رئیس اورژانس پیش‌بیمارستانی استان اصفهان ادامه داد: در مواردی پس از دادن شرح حال کاذب از سوی این خانمِ سالمندِ تنها، هنگامیکه تماس پیگیریِ مرکز فرماندهی عملیات اورژانس استان برای گرفتن آدرس دقیق و صحیح با وی برقرار می شد، وی اظهار بی اطلاعی میکرد.

حیدری با بیان اینکه مزاحمت‌های تلفنی اورژانس ۵ درصد از تماس‌های ۱۱۵ استان اصفهان را به خود اختصاص داده است، افزود: هر یک تماسی که با ۱۱۵ برقرار می‌شود به معنای یک فرصت امدادخواهی برای یک بیمار یا مصدوم اورژانسی است و فرد مزاحم با ایجاد مزاحمت برای ۱۱۵، فرصت ادامه زندگی را از یک بیمار واقعی می‌گیرد.

منبع: رکنا
خبر های مرتبط
برچسب ها: سالمندان
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۵
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۶:۱۹ - ۱۴۰۱/۱۰/۲۰
1
2
یه پیرزن سرحال رو بصورت غیر قانونی فقط بخاطر ایجاد مزاحمت برای اورژانس به زور بردن به خانه سالمندان؟یعنی شماره تلفنش رو نمیتونستن بذارن توی لیست سیاه ؟عجب
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۸:۱۴ - ۱۴۰۱/۱۰/۲۰
0
0
ایجاد مزاحمت برای اورژانس یعنی مبتلا بودن به بیماری روانی
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۹:۳۳ - ۱۴۰۱/۱۰/۲۱
0
0
بنده خدا دچار آلزایمر بوده و تنها زندگی می کرده ، انسانیت در جمهوری اسلامی یعنی طلب محبت یک پیرزن ۸۱ ساله تنها را مزاحمت می دانند و با طرح شکایت و پیگیری قضایی و حتما تشکیل پرونده و دادگاه و بگیر و ببند ، در آخر بفرستند خانه سالمندان !!!!!
حالا خوبه زندانی اش نکرده اند !!!
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۳:۵۹ - ۱۴۰۱/۱۰/۲۴
0
0
بیچاره کسی نداشته درد دل کند یکی را پیدا می کردند بهش زنگ بزند این چه رفتاره
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۴:۰۳ - ۱۴۰۱/۱۰/۲۴
0
0
ضمن تشکر از خبرگزاری محترم ان کسی که روانی می گه این کلمات در فرهنگ ما نبوده.. بیچاره کسی را نداشته و تلفن جایی بلد نبوده حتما همان را بلد بوده
خود این شخص دلش، نمی، گیره؟ پیرزن هم همینطور نه گوشی بلده نه تلفن کسی و نه می تواند راه برود بیرون برود
بجای ان اینجور افراد تنها امکان ان داشته باشند با کسی، حرف بزنند
نظرات شما