تاریخ انتشار: ۰۹:۰۵ - ۱۸ بهمن ۱۴۰۱
تعداد نظرات: ۱ نظر

کارت به کارت در مطب ممنوع است/ تخلفات را پیامک کنید

بر اساس آنچه که رئیس سازمان امور مالیاتی کشور عنوان کرده است، دریافت وجه نقد و کارت به کارت در مطب پزشکان، ممنوع بوده و تخلف محسوب می‌شود.

کارت به کارت در مطب ممنوع است/ تخلفات را پیامک کنید

رویداد۲۴ یکی از مشکلات بیماران در مراجعه به مطب پزشکان، نحوه پرداخت ویزیت و حق الزحمه پزشک است. متأسفانه معدود پزشکانی هستند که برای فرار مالیاتی، نسبت به دریافت وجه نقد و یا انتقال به کارت اقدام می‌کنند. در حالی که اغلب مردم دارای کارت بانکی بوده و از این حیث، پول نقد کمتر در کیف پول بیماران یافت می‌شود.

اما، عده‌ای از پزشکان و دندانپزشکان هستند که همچنان اصرار به دریافت وجه نقد و یا انتقال به کارت بانکی دارند.

رئیس سازمان امور مالیاتی کشور در نشست خبری که داشت؛ این رویه را تخلف قلمداد کرد و از مردم خواست از طریق پیامک، این قبیل تخلفات را اطلاع دهند.

بر اساس اعلام سازمان امور مالیاتی، سامانه سوت زنی برای اعلام این قبیل تخلفات پیش بینی شده است.

همچنین سازمان امور مالیاتی کشور ضمن ارائه لیست پزشکان متخلف به سازمان نظام پزشکی، خواستار برخورد سازمان صنفی پزشکان با تخلفات شده است.

البته رئیس سازمان امور مالیاتی کشور، این نکته را گوشزد کرده است که اعلام شماره کارت بانکی از سوی مردم به سازمان امور مالیاتی، به مثابه درآمد پزشک محاسبه خواهد شد.

منبع: مهر
خبر های مرتبط
برچسب ها: تعرفه پزشکی
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
ناشناس
|
Germany
|
۱۱:۱۹ - ۱۴۰۱/۱۱/۱۸
0
0
الان تمام پزشکان درمشهد نوبت اینترنتی میدن وباگوشی کارت به کارت میشه ،آیا دولت میتونه ازاین ط یق مالیات بگیره ویا فقط کارت به کارت حضوری درمطب مشکل داره
نظرات شما