تاریخ انتشار: ۱۰:۴۵ - ۲۷ اسفند ۱۴۰۱
تعداد نظرات: ۴ نظر

رقم قرارداد امیر قلعه‌نویی با تیم ملی لو رفت؟

فدراسیون فوتبال شایعه قرارداد ۴۰ میلیارد تومانی با امیر قلعه نویی را نه تایید کرد و نه تکذیب!

رقم قرارداد امیر قلعه‌نویی با تیم ملی لو رفت؟
رویداد۲۴ در روز‌های گذشته و بعد از انتخاب امیر قلعه‌نویی به عنوان سرمربی جدید تیم ملی یکی از موضوعاتی که پیرامون این مربی مطرح شد، رقم قرارداد وی بود. در این خصوص برخی صفحات مجازی از قراردادی حدود ۴۰ میلیارد تومانی قلعه نویی با فدراسیون فوتبال خبر دادند، اما این مسئله رسما اعلام نشد.

در برنامه شب‌های فوتبالی مهدی توتونچی مجری برنامه شایعه قرارداد ۴۰ میلیاردی قلعه نویی را در ارتباط تلفنی با احسان اصولی سخنگوی فدراسیون فوتبال مطرح کرد. اصولی در واکنش به این موضوع گفت: «به هیچ عنوان درباره عدد صحبت نمی‌شود، چون بندی مبنی بر محرمانه بودن آن وجود دارد.»


بیشتر بخوانید: امیر قلعه‌ نویی کیست؟


در ادامه توتونچی دوباره سوال کرد که آیا قرارداد ۴۰ میلیاردی را تکذیب می‌کنید؟ اصولی گفت: «عدد را نمی‌شود اعلام کرد.» مجری شب‌های فوتبالی بار دیگر گفت که پس می‌توان این‌طور برداشت کرد که مبلغ ۴۰ میلیارد را نه تایید می‌کنید نه تکذیب؛ اصولی پاسخ داد: «بله، این بحث را درباره‌اش حرفی نمی‌زنیم!»
منبع: ورزش سه
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۴
عباس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۱:۱۷ - ۱۴۰۱/۱۲/۲۷
1
6
هرپولیکه از بیت المال یعنی جیب مردم به هرکسی پرداخت میشه باید روشن باشه حتی بندهای قراردادش،این زدو بندها اگر وجود نداشت مملکت به این وضع نمی افتاد
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۳:۵۷ - ۱۴۰۱/۱۲/۲۷
1
1
آقای مثلا مسئول مگه از بیت المال نمیدیم پول سرمربی رو پس چرا محرمانه؟؟؟؟
محمدمعصومی
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۰:۳۴ - ۱۴۰۱/۱۲/۲۷
0
0
ابلاغیه دادگستری
صغری ندیمن اکباتانی
خدیجه جعفری و لیلو
ادعای مالکیت
تحویل ملک
ذره بین
چه حماقتی
حاج باقراحمدیان
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۰:۵۷ - ۱۴۰۱/۱۲/۲۷
1
0
عزیزان ۴۰ ملیارد برای این مربی شاخ نبات با تجربه ای کوه مانند چیزی نیست اونم تو این بازار سوداگران وگرانی دقیقه ای پول ۲۵۰ متر زمین تو لواسونات نمی شه تو شمرون نمیشه چتونه اگر مربی خارجکی بود تبریک وتمجید وگل گلاب تقدیمش می کردید ولی چون هموطنه اینگونه برخورد می کنید امان وملیانها امان وتاسفات از عدم درک درست
نظرات شما
پیشخوان