تاریخ انتشار: ۱۸:۴۲ - ۰۳ ارديبهشت ۱۴۰۲

اعتراض شدید ساپینتو به داور دربی ۱۰۰/ تست دوپینگ از ۴ بازیکن استقلال و پرسپولیس

سرمربی پرتغالی تیم فوتبال استقلال در پایان دیدار تیمش مقابل پرسپولیس به شدت به عملکرد داور این دیدار اعتراض کرد. وی همچنین بعد از پایان بازی به سمت تیم داوری دوید و به شکل کنایه‌آمیزی برای پیام حیدری دست زد.

اعتراض شدید ساپینتو به داور دربی ۱۰۰/ تست دوپینگ از ۴ بازیکن استقلال و پرسپولیس

رویداد۲۴ جدال تیم‌های استقلال و پرسپولیس در هفته بیست‌وهفتم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال با برتری یک بر صفر پرسپولیس خاتمه یافت. بخشی از حواشی این بازی در زیر آمده است: در پایان این بازی، مهدی مهدی‌پور و رافائل سیلوا از استقلال به همراه مرتضی پورعلی‌گنجی و مهدی عبدی از پرسپولیس تست دوپینگ دادند.

ریکاردو ساپینتو بعد از اینکه کمک داور فقط پنج دقیقه وقت تلف شده اعلام کرد، به سمت داور چهارم رفت و با لحنی تند به او اعتراض کرد. وی همچنین بعد از پایان بازی به سمت تیم داوری دوید و به شکل کنایه‌آمیزی برای پیام حیدری دست زد.


بیشتر بخوانید: فیلم خلاصه بازی استقلال و پرسپولیس


روزبه چشمی در پایان مسابقه به سمت کادر فنی استقلال رفت و به شکلی اعتراض‌آمیز با بیژن طاهری صحبت کرد. بازیکنان پرسپولیس پس از سوت پایان بازی به سمت هواداران‌شان رفته و تشویق ایسلندی انجام دادند.

پس از سوت پایان بازی، یک جیمی جامپ وارد زمین شد و در حالی که یگان ویژه قصد داشت او را دستگیر کند، این اتفاق با دخالت بازیکنان پرسپولیس مواجه شد که در این حین مهدی عبدی هم با یک مأمور درگیری پیدا کرد. افشین پیروانی بعد از درگیری مهدی عبدی با مأموران یگان ویژه به سمت آن‌ها رفت و از عوامل فراجا بابت اتفاقات رخ داده، عذرخواهی کرد.

منبع: تسنیم
خبر های مرتبط
خبر های مرتبط
نظرات شما
پیشخوان