تاریخ انتشار: ۱۷:۵۸ - ۰۵ ارديبهشت ۱۴۰۲

اقدام داوران دربی علیه ساپینتو!

دو نفر از داوران دربی ۱۰۰ برای پیگیری توهین سرمربی استقلال در فدراسیون فوتبال حاضر شدند و جلسه‌ای با رئیس کمیته داوران برگزار کردند.

اقدام داوران دربی علیه ساپینتو!

رویداد۲۴ ریکاردو ساپینتو پس از شکست یک بر صفر استقلال برابر پرسپولیس به سمت پیام حیدری داور بازی و کمک‌هایش رفت و به شدت به آن‌ها اعتراض کرد. طبق اعلام رسانه‌های پرتغالی و خبرنگاران این کشور، ساپینتو به زبان مادری به داوران دربی توهین و از الفاظ نامناسبی استفاده کرده است.

به همین منظور پیام حیدری داور و محمدرضا منصوری کمک داور دربی امروز (سه‌شنبه) در فدراسیون فوتبال حاضر شدند و درباره رفتار ساپینتو جلسه‌ای با خداداد افشاریان رئیس کمیته داوران برگزار کردند. محمدرضا ابوالفضلی دیگر کمک داور دربی که در این جلسه حضور نداشت، نیز پیگیر این ماجرا بود. تیم داوری در گزارش خود به کمیته داوران رفتار سرمربی استقلال را گزارش کرده است.


بیشتر بخوانید: محرومیت ساپینتو به خاطر الفاظ منشوری؟


خداداد افشاریان در این باره گفت: گزارش اولیه داوران در دربی را تحویل سازمان لیگ داده‌ایم تا به مراجع ذیربط داده شود، ولی شکایتی نکرده‌ایم. رئیس کمیته داوران در مورد اینکه حجت کریمی، سرپرست باشگاه استقلال خواستار پاسخگویی او درباره قضاوت پیام حیدری در دربی شده است، گفت: همیشه نسبت به داوری که انتخاب می‌کنیم، پاسخگو هستیم. درباره دربی تنها یک جمله را می‌گویم و اینکه تیم داوری خوب قضاوت کرد.

منبع: تسنیم
خبر های مرتبط
خبر های مرتبط
برچسب ها: استقلال تهران ، دربی
نظرات شما
نظرسنجی
آیا از 26 فروردین تجربه برخورد با گشت ارشاد را داشتید؟
پیشخوان