تاریخ انتشار: ۱۱:۳۹ - ۰۷ ارديبهشت ۱۴۰۲
تعداد نظرات: ۲ نظر

استخدام ۳۱ هزار معلم جدید مجوز گرفت/ شرایط برای اعتراض به نتایج رتبه‌بندی وجود دارد

معاون حقوقی و امور مجلس وزارت آموزش و پرورش از دریافت مجوز جدی برای استخدام بیش از ۳۱ هزار معلم در سال جاری خبر داد.

رتبه بندی معلمان

رویداد۲۴ قاسم احمدی لاشکی معاون حقوقی و امور مجلس وزارت آموزش و پرورش چهارشنبه شب در اجلاس روسای آموزش و پرورش خوزستان اظهار کرد: رتبه‌بندی اقدام گسترده‌ای بود که قانون آن در دولت سیزدهم اجرایی شد.

شرایط برای اعتراض به نتایج رتبه‌بندی وجود دارد

وی با عنوان اینکه برای اجرای رتبه بندی صدها نفر شبانه‌روز کار کردند، گفت: در جریان اجرای رتبه‌بندی بیش از ۵۴ میلیون سند بررسی شد و در این خصوص حدود ۶ میلیون سند و حکم حقوقی صادر شد که اقدامی بی سابقه بود.

احمدی لاشکی با عنوان اینکه حتما ایراداتی در رتبه‌بندی وجود دارد که باید آن را در این بازه زمانی رفع کرد، گفت:  شرایط برای اعتراض به نتایج رتبه‌بندی وجود دارد و این روند به منظور احقاق حق همکاران در نظر گرفته شده است.

وی با بیان اینکه صندوق ذخیره در حال بهسازی و احیا است و اساسنامه آن اصلاح شده و این روند در حال انجام است، ادامه داد: سنددار شدن املاک آموزش و پرورش اقدام بزرگی بود که موجب حفظ مالکیت آموزش و پرورش بر دارایی‌های خود شد و این مهم باید ادامه پیدا کند.

نماینده تام الاختیار وزیر آموزش و پرورش در سفر ریاست جمهور به خوزستان افزود: بیش از ۲ هزار و ۷۰۰ میلیارد تومان برای آموزش و پرورش در جریان سفر رئیس جمهور در نظر گرفته شده که از این بین ۴۵۰ میلیارد تومان برای دانشگاه فرهنگیان لحاظ شده است و هر جا راه کمک به دانشگاه فرهنگیان از طرف آموزش و پرورش وجود دارد نباید دریغ کرد.


بیشتربخوانید: آخرین جزئیات درباره اعتراض معلمان به رتبه بندی


اخذ مجوز جدید برای استخدام ۳۱ هزار معلم

احمدی لاشکی با اعلام این خبر که مجوز استخدام ۱۱ هزار نیروی پرورشی اخذ شده است، گفت: در عین حال مجوز استخدام ۲۰ هزار معلم متوسطه اول و دوم دریافت شده است و احتمالا در تیرماه سال جاری آزمون استخدام این حوزه برگزار خواهد شد.

مسعود حمیدی‌نژاد مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان نیز در این اجلاس با اشاره به اهمیت جایگاه آموزش و پرورش گفت: آموزش و پرورش باید دغدغه اساسی همه ارکان جامعه باشد.

 وی با بیان اینکه آموزش و پرورش خوزستان در یک سال گذشته رشد قابل توجهی داشته است، افزود: طرح جهش، آموزش و پرورش خوزستان را تحت تاثیر قرار داده است.

مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان با عنوان اینکه ارتقاء شاخص‌ها در بخش‌های مختلف صورت گرفته است، افزود: توزیع ۷۰ میلیارد تومان تجهیزات هنرستانی و ارتقاء سرانه ورزشی در آموزش و پرورش خوزستان از جمله اقدامات صورت گرفته است.

 وی با بیان اینکه تشریح عملکرد آموزش و پرورش ضروری است، گفت: رتبه‌بندی اقدام بزرگ و ارزشمند دولت سیزدهم بود.

منبع: ایسنا
خبر های مرتبط
خبر های مرتبط
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۲
Gaber
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۱:۵۵ - ۱۴۰۲/۰۲/۰۷
0
0
اگر سفارش کسی پشت سرت هست استخدام ولی اگر بهترین باشی با نارضایتی در تمام عمر زندگی می‌کنی و استخدام نمیشی. ببینید چه بهانه های میارن که جا برای نورچشمی‌ها و خویشان و اقوام معاون و رییس ومسیولین با نفوذ باز بشه
ناشناس
|
Canada
|
۲۱:۰۵ - ۱۴۰۲/۰۲/۰۷
0
0
پایه قیمت خودروهای بی کیفیت وطنی به حدود یک میلیارد تومن رسیده و مردم بینوا برای خودروهای بنجل چینی سر و دست میشکنند حالا دولت بی کفایت دست نشانده از عملکرد این حضرت والا دفاع میکنه
نظرات شما
پیشخوان