تاریخ انتشار: ۱۰:۴۰ - ۱۱ ارديبهشت ۱۴۰۲
تعداد نظرات: ۲ نظر

واکنش نماینده مجلس به سخنان رییسی: قسم حضرت عباس دولت را قبول کنیم یا دم خروس را؟

نماینده مردم نیشابور در مجلس شورای اسلامی گفت: مردم باید در کف بازار نشانی از شاخص‌های مثبت مشاهده کنند، اما کف بازار ادعای رئیسی را تایید نمی‌کند.

واکنش نماینده مجلس به سخنان رییسی: قسم حضرت عباس دولت را باید قبول کنیم یا دم خروس را؟

رویداد۲۴ رئیس جمهور روز یکشنبه در جلسه استیضاح وزیر صمت به استناد گزارش مرکز آمار ایران،  بانک مرکزی و مرکز پژوهش‌های مجلس اعلام کرد که «همه شاخص‌ها هم در حوزه تولید، معدن و تجارت و هم در حوزه سرمایه گذاری در کشور به‌ویژه تجهیزات تولیدی در کشور رو به رشد است.»

هاجر چنارانی، عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی در واکنش به این ادعای رئیسی درباره مثبت بودن همه شاخص‌ها در حوزه تولید گفت: آن چیزی که در بازار وجود دارد ادعا‌های رئیسی در مورد رشد شاخص‌های اقتصادی را تایید نمی‌کند.

او افزود: در هر صورت مردم باید در کف بازار نشانی از شاخص‌های مثبت مشاهده کنند، اما کف بازار ادعای رئیسی را تایید نمی‌کند.

چنارانی در واکنش به اینکه با وجود وضعیت بازار که به آن اشاره کردید، رئیسی این آمار‌ها درباره رشد شاخص‌های اقتصادی را از چه منبعی دریافت می‌کند؟ تصریح کرد: در هر صورت آنقدر هستند که از این آمار‌ها بدهند، آمار‌ها همیشه روی ورق قشنگ هستند، اما در نهایت یا قسم حضرت عباس دولت را باید قبول کنیم یا دم خروس را؟

نماینده مردم نیشابور در مجلس شورای اسلامی در ادامه خاطرنشان کرد: در مجموع ادعای رئیسی درباره رشد تولید باید در واقعیت نشان داده شود. آنچه واقعیت دارد وضعیت معیشتی مردم مطلوب نیست.

چنارانی در پاسخ به اینکه آیا مجلس علت منتشر نشدن آمار تورم فروردین ماه از طرف دولت را پیگیری کرده، یادآور شد: بنده در این مورد اطلاعی ندارم و هنوز پیگیری نکردم، اما قطعاً باید پیگیری کنیم.

خبر های مرتبط
خبر های مرتبط
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۲
مهرداد
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۰:۵۶ - ۱۴۰۲/۰۲/۱۱
0
0
وای چقد این مرتیکه شش کلاسه راحت دروغ میگه کثافت البته شاید معنی رشد رو نمیدونه
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۴:۲۷ - ۱۴۰۲/۰۲/۱۱
0
0
به خدا آمارهای رییسی دروغ و حصل دروغ آماری رایج در دولت فخیمه است
نظرات شما
پیشخوان