تاریخ انتشار: ۲۱:۱۱ - ۱۳ خرداد ۱۴۰۲
تعداد نظرات: ۱ نظر

داور جنجالی دربی محروم شد

کمیته انضباطی با صدور حکمی، حسن ظهیری، کمک داور دربی را با محرومیت مواجه کرد.

داور جنجالی دربی محروم شد

رویداد۲۴ حکم کمیته انضباطی، حسن ظهیری کمک داور جنجالی دربی با محرومیت مواجه شد. داوری که در لحظات آخر جشن قهرمانی پرسپولیس وارد صحنه شد و در حالی که موبایل در دست داشت، از یک پسر بچه با پیراهن پرسپولیس عکس گرفت.

همین موضوع با واکنش‌های زیادی همراه شد و هواداران استقلال این حضور را به منزله سوگیری این داور از تیم پرسپولیس دانستند و آن را به صحنه اخراج ریکاردو ساپینتو مرتبط کردند و گفتند که این داور ابتدا با اخراج ساپینتو تمرکز استقلال را بر هم زده و سپس در جشن قهرمانی تیم محبوبش شرکت کرده است. البته ظهیری در مصاحبه‌ای که داشت، اعلام کرد آن پسر تنها یک هوادار بوده و نسبتی با او نداشته است.


بیشتر بخوانید: واکنش خداداد افشاریان به حضور کمک داور دربی در جشن قهرمانی پرسپولیس: ظهیری باید درباره این رفتار توضیح بدهد؛ البته او واقعا عالی پرچم زد


با این حال کمیته انضباطی با صدور حکم زیر نسبت به این موضوع واکنش نشان داده است:

«حسب گزارش مقام‌های رسمی مسابقه بین تیم‌های استقلال و پرسپولیس از سری رقابت‌های جام حذفی که در تهران برگزار شد تخلفاتی از سوی حسن ظهیری منتسب به تیم داوری منعکس شد.

از آنجا که تخلفات حادث شده با توجه به نوع آن که عبارت از نقض اصول کلی رفتار و به منظور اجرای عدالت در خور صدور قرار دستور موقت است؛ لذا به استناد ماده ۱۰۰ مقررات انضباطی و تا صدور رای مقتضی نامبرده است فعالیت داوری معلق می‌شود.

هم‌چنین وی جهت ادای توضیحات در خصوص تخلف خود روز دوشنبه بیست و نهم خرداد ماه در کمیته انضباطی حضور خواهد یافت.»

خبر های مرتبط
خبر های مرتبط
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
شانس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۰:۱۷ - ۱۴۰۲/۰۳/۱۴
2
1
استقلال هنوز می‌سوزد.
نظرات شما
پیشخوان