تاریخ انتشار: ۱۳:۰۷ - ۱۹ خرداد ۱۴۰۲

دردسر جدید برای استقلال؛ ساپینتو به فیفا شکایت کرد!

ریکاردو ساپینتو سرمربی سابق استقلال قصد دارد از این باشگاه به فیفا برای دریافت مطالباتش شکایت کند.

دردسر جدید برای استقلال؛ ساپینتو به فیفا شکایت کرد!
رویداد۲۴ جدایی ریکاردو ساپینتو سرمربی پرتغالی از استقلال و پیوستنش به باشگاه آپوئل قبرس بازتاب زیادی در ایران، قبرس و پرتغال داشته است. رسانه‌های کشور پرتغال از جمله روزنامه رکورد و وب سایت پابلیکو با اشاره به این اتفاق برای ساپینتو، اظهارنظر این مربی پرتغالی و شکایت او به فیفا را هم منعکس کرده‌اند.

رکورد در این ارتباط نوشت: «ریکاردو سا پینتو روز چهارشنبه از جدایی اش از استقلال ایران خبر داد، باشگاهی که حدود یک سال در آن سپری کرد و برای آن یک سوپرجام را به دست آورد.

سرمربی پرتغالی در بیانیه‌ای که در شبکه‌های اجتماعی منتشر کرد، گفت که در باشگاه ایرانی با چالش‌هایی مواجه شده است که دیگر نمی‌توان آن‌ها را نادیده گرفت، از جمله بی‌احترامی برخی از حریفان، ۸ ماه حقوق معوقه و تصمیم‌های مشکوک داوران و کمیته انضباطی.

ساپینتو تضمین داد که پیشنهادی برای ادامه حضور در استقلال دریافت نکرده است و قصد دارد برای حل این مشکل به مراجع قضایی (فیفا) مراجعه کند و افزود: این تصمیم منعکس کننده احساس من در مورد باشگاه و هواداران نیست. این اقدامی است که برای تصحیح اشتباه و اجرای عدالت برداشته شده است.»

ساپینتو پیش از این و در طول فصل گذشته بار‌ها اعلام کرد که هشت ماه است حقوقی از استقلال دریافت نکرده است. در صورت شکایت این مربی به فیفا، پرونده جدید و احتمالاً سنگینی علیه استقلال باز می‌شود که حتی می‌تواند شرایط مالی این باشگاه در فصل آینده را تحت تاثیر خود قرار بدهد.

خبر های مرتبط
خبر های مرتبط
برچسب ها: استقلال تهران
نظرات شما
پیشخوان