تاریخ انتشار: ۱۴:۳۰ - ۰۱ مرداد ۱۴۰۲

جسد نوزادی در بابلرود کشف شد + فیلم

جسد نوزادی که بر روی آب رودخانه بابلرود معلق بود، کشف شد و در همین راستا نیروی انتظامی بابلسر توضیحاتی را ارائه کرد.

جسد نوزادی در بابلرود کشف شد + فیلم

رویداد ۲۴ به گزارش ایرنا؛ از صبح امروز یکشنبه تصویر جسد یک نوزاد که بر روی آب در رودخانه بابلرود در محدوده بابلسر معلق بوده مورد توجه بسیاری از کاربران شبکه‌های اجتماعی قرار گرفته است.

سن این نوزاد از سوی کارشناسان و افراد حاضر در صحنه باتوجه به اینکه دست و پای آن شکل گرفته و موی سر آن مشخص بوده، هفت ماه عنوان شده است.
بر اساس فیلمی که در فضای مجازی دست به دست می‌شود، شهروندان این نوزاد را از داخل رودخانه بابلرود خارج و بعد از قرار دادن در یک نایلون آن را کنار رودخانه زیر خاک قرار می‌دهند.
در این پیوند سرهنگ سیدجعفر افضلی فرمانده انتظامی شهرستان بابلسر گفت: کشف یک نوزاد حدود هفت ماهه با هویت نامعلوم در رودخانه بابلرود صحت دارد و پلیس کار خود را برای کشف این ماجرا آغاز کرده است.

وی بیان داشت: این نوزاد که بنابر شواهد دست و پای آن کامل و حتی موی سر آن هم شکل گرفته، هفت ماهه است.

سرهنگ افضلی افزود:، چون این نوزاد داخل آب بود صورت آن کبود شده که چهره آن قابل شناسایی نیست.

فرمانده انتظامی بابلسر گفت: نیرو‌های امدادی آتش نشانی بابلسر این نوزاد را به امامزاده ابراهیم (ع) این شهر منتقل کردند تا از آنجا برای انجام ادامه فرایند، به پزشکی قانونی منتقل شود.

رودخانه بابلرود یکی از رودخانه‌های پر آب مازندران است که از قلب جنگل‌های هیرکانی در سوادکوه مازندران سرچشمه می‌گیرد و بعد از طی مسافت ۷۸ کیلومتری و عبور از سه شهرستان سوادکوه، بابل و بابلسر به دریای خزر می‌ریزد.

منبع: ایرنا
خبر های مرتبط
خبر های مرتبط
برچسب ها: کشف جسد
نظرات شما