تاریخ انتشار: ۱۵:۵۸ - ۰۱ مرداد ۱۴۰۲

المان نوری عاشورایی در دریاچه خلیج فارس رونمایی شد

مدیرعامل شرکت نوسازی و عمران چیتگر از رونمایی بزرگترین المان نوری عاشورایی در مجموعه فرهنگی گردشگری دریاچه شهدای خلیج فارس، خبر داد.

المان نوری عاشورایی در دریاچه خلیج فارس رونمایی شد

رویداد ۲۴ به گزارش ایسنا؛ محسن صالحی ضمن عرض تسلیت شهادت حضرت اباعبدالله الحسین (ع) با اشاره به بزرگداشت مناسبت‌های معنوی ماه محرم و اشاعه فرهنگ ناب حسینی گفت: در آستانه فرارسیدن ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین (ع) و یاران با وفایش ضمن اهتزاز بیرق عزای حسینی، مقبره الشهدای مجموعه و ساختمان اداری شرکت با نصب ریسه و بنر و پرچم سیاه‌پوش شد.

وی ادامه داد: ضمن اجرای عملیات فضاسازی معنوی و سیاه‌پوش کردن سیمای مجموعه فرهنگی گردشگری دریاچه شهدای خلیج فارس، در آستانه فرارسیدن ایام شهادت سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین (ع)، بزرگترین المان نوری عاشورایی رونمایی شد.


بیشتر بخوانید: دریاچه خلیچ فارس، برج‌های بلند غرب تهران و ساخت بوستان چیتگر از عوامل اصلی آلودگی هوای تهران هستند


مدیرعامل شرکت نوسازی و عمران چیتگر بیان کرد: با هدف هویت‌بخشی به سیمای شهری و فضاآرایی متناسب با ایام محرم به همت سازمان زیباسازی شهرداری و با مشارکت شرکت نوسازی و عمران چیتگر، المان نوری بین‌الحرمین در زمینی به مساحت ۲۰۰۰ متر مربع در جوار مقبره‌الشهدای دریاچه بنا شد که بزرگترین المان نوری عاشورایی در شهر تهران به حساب می‌آید.

صالحی خاطرنشان کرد: با توجه به تعدد زائرین قبور متبرک شهدا، جانمایی مناسب این المان ارزنده‌ی شهری که علاوه بر زیبایی بصری، بر معنویت فضا نیز افزوده است، موجبات رضایت دلدادگان حسینی را فراهم آورده و از زمان نصب سازه، روزانه در حال دریافت و رصد پیام‌های تشکر مراجعین عزیز هستیم.

منبع: ایسنا
خبر های مرتبط
خبر های مرتبط
نظرات شما