تاریخ انتشار: ۱۴:۱۱ - ۰۲ مرداد ۱۴۰۲
تعداد نظرات: ۳ نظر
احمد علیرضا بیگی:

محور استیضاح وزیر کشور ناکارآمدی و انتصابات غیر موجه است نه عدم عزل معاون سیاسی

عضو کمیسیون امور داخلی کشور و شورا‌ها در مجلس تأکید کرد: افکار عمومی تصور می‌کند که استیضاح وزیر کشور به واسطه نامه معاون سیاسی وزیر کشور کلید خورده این در حالی است که متقاضیان در متن درخواست استیضاح به هیچ عنوان به این موضوع اشاره نکرده‌اند و محور استیضاح ناکارآمدی و انتصابات غیر موجه است.

محور استیضاح وزیر کشور ناکارآمدی و انتصابات غیر موجه است نه عدم عزل معاون سیاسی

رویداد۲۴ عضو کمیسیون امور داخلی کشور و شورا‌ها در مجلس تأکید کرد: افکار عمومی تصور می‌کند که استیضاح وزیر کشور به واسطه نامه معاون سیاسی وزیر کشور کلید خورده این در حالی است که متقاضیان در متن درخواست استیضاح به هیچ عنوان به این موضوع اشاره نکرده‌اند و محور استیضاح ناکارآمدی و انتصابات غیر موجه است.

احمد علیرضا بیگی با اشاره به اینکه یکی از متقاضیان استیضاح وزیر کشور است، توضیح داد: افکار عمومی تصور می‌کند که استیضاح وزیر کشور به واسطه نامه معاون سیاسی وزیر کشور کلید خورده این در حالی است که متقاضیان در متن درخواست استیضاح به هیچ عنوان به این موضوع اشاره نکرده اند و محور استیضاح ناکارآمدی و انتصابات غیر موجه است.


بیشتر بخوانید: اجازه ندهید مجلس بیش از این تضعیف و تخریب شود؛ استیضاح وزیر کشور را اعلام وصول کنید


نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: اساسا امر مهمی مثل اداره امور داخلی کشور را متصل و مرتبط کردن به نامه معاون سیاسی وزیر کشور برای مجلس امر مقبولی به حساب نمی‌آید.

وی بیان کرد: برخی نمایندگان می‌گویند اگر وزیر کشور معاون سیاسی را عزل کند مجلس از استیضاح عقب نشینی می‌کند، اما ناکارآمدی‌های بسیاری در مجموعه وزارت کشور اتفاق افتاده است که سبب تحمیل هزینه فراوان به کشور شده که باید وزیر نسبت به آن پاسخگو باشد.

منبع: خانه ملت
خبر های مرتبط
خبر های مرتبط
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۳
سید حامد
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۵:۴۳ - ۱۴۰۲/۰۵/۰۲
0
2
رئیس جمهور شش کلاسه معلومه که وزیراش چه از آب در میاد.
محبوب از تبریز
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۶:۵۲ - ۱۴۰۲/۰۵/۰۲
0
1
اقای بیگی نه تنها وزیر کشور کل دولت نا کار امد است با روی کار امدن این دولت و یکدشت شدن حاکمیت دمار از روزگار مردم در اورده اند اکثر مردم در فقر و فلاکت زندگی می کنند و از انطرف با پول بیتالمال کیک چند کیلومتری درست می کنند اگر اداره کردن کشور این باشد دنیا را هم می تاونید ادره کنید سایت محترم این روز ها خوب محافظه کار شدی و کامنتهای واقعی و حقیقی را از دم تیغ می گذرانی
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۷:۲۹ - ۱۴۰۲/۰۵/۰۲
0
1
مجلس بی خاصیت نتیجه اش اینه که حتی وزیر کشور تره هم برایش خورد نمیکنه معاون سیاسی سر جای خودشه بابا جمع کنید
نظرات شما