تاریخ انتشار: ۱۴:۳۱ - ۰۲ مرداد ۱۴۰۲
تعداد نظرات: ۱ نظر

حذف شرط وثیقه در راهپیمایی اربعین حسینی

بنا بر اطلاعیه سازمان وظیفه عمومی فراجا همه مشمولان غیرغایب، دانش‌آموزان، دانشجویان و طلاب دارای معافیت تحصیلی معتبر می‌توانند بدون نیاز به سپردن وثیقه و به صورت اینترنتی از طریق سامانه http://sakha.epolice.ir مجوز خروج از کشور دریافت کنند.

حذف شرط وثیقه در راهپیمایی اربعین حسینی

رویداد۲۴ به گزارش ایرنا؛ سازمان وظیفه عمومی فراجا در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: مشمولان غیرغایب مشتاق به زیارت عتبات عالیات و شرکت در راهپیمایی اربعین حسینی در بازه زمانی ابتدای مرداد تا ۲۵ شهریور می‌توانند مجوز خروج از کشور دریافت کنند.

مشمولان غیر غایب مشتاق زیارت عتبات عالیات و شرکت در راهپیمایی اربعین حسینی در بازه زمانی ابتدای مرداد تا ۲۵ شهریور می‌توانند مجوز خروج از کشور دریافت کنند.


بیشتر بخوانید: زمان ثبت نام راهپیمایی اربعین اعلام شد


مجوز خروج از کشور برای شرکت در مراسم راهپیمایی اربعین حسینی برای مشمولان غیرغایب صادر می‌شود و مشمولانی که تعیین تکلیف خدمتی نشده‌اند به عنوان مشمول غایب تلقی شده و امکان دریافت مجوز خروج از کشور را ندارندغ بنابراین مشمولان غایب فقط در صورت تعیین تکلیف وضعیت خدمتی و دریافت کارت پایان خدمت یا معافیت، امکان خروج از کشور را خواهند داشت.

در این اطلاعیه آمده است: مشمولان و خانواده‌های آنان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند از طریق پایگاه اطلاع رسانی سازمان به نشانی http://www.vazifeh.police.ir از آخرین اخبار این حوزه مطلع شوند.

منبع: ایرنا
خبر های مرتبط
خبر های مرتبط
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
سمدی
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۶:۴۶ - ۱۴۰۲/۰۵/۰۲
0
3
جمع کن بابا
نظرات شما