تاریخ انتشار: ۱۱:۴۵ - ۰۳ مرداد ۱۴۰۲
تعداد نظرات: ۲ نظر

واکنش سخنگوی دولت به درخواست مجلس برای برکناری معاون وزیر کشور

سخنگوی دولت در پاسخ به سوالی درباره جابه جایی معاون سیاسی وزیر کشور گفت: به جای مجلس، اول به شما توصیه می‌کنم، حرف وزیر کشور را از خودشان بپرسید، هم دولت احساس می‌کند این مسائل حاشیه است هم اینکه مسئله اصلی مردم امروز معیشت است و تصمیم‌گیری‌ها باید در مورد مسائلی باشد که به اشتغال و تورم کمک می‌کند.

واکنش سخنگوی دولت به درخواست مجلس برای برکناری معاون وزیر کشور

رویداد۲۴سخنگوی دولت در پاسخ به سوالی درباره جابه جایی معاون سیاسی وزیر کشور گفت: به جای مجلس، اول به شما توصیه می‌کنم، حرف وزیر کشور را از خودشان بپرسید، هم دولت احساس می‌کند این مسائل حاشیه است هم اینکه مسئله اصلی مردم امروز معیشت است و تصمیم‌گیری‌ها باید در مورد مسائلی باشد که به اشتغال و تورم کمک می‌کند.

علی بهادری، سخنگوی دولت تاکید کرد: این مسائل حاشیه‌ای و فرعی نباید محور مباحث بین قوا قرار گیرد.

وی گفت: تصمیم‌گیری در مورد مسئول برگزاری ستاد انتخابات بر عهده وزارت کشور است و جابه جایی آن ۶ ماه قبل از انتخابات قابل تامل است.

بهادری جهرمی تاکید کرد: همکاری خوبی بین مجلس و دولت وجود دارد و انشاالله با همین همکاری‌ها به شکل گیری یک انتخابات رقابتی شفاف سالم و پرشور کمک شود.

خبر های مرتبط
خبر های مرتبط
برچسب ها: سخنگوی دولت
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۲
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۳:۱۹ - ۱۴۰۲/۰۵/۰۳
0
1
این خواهر ج.... ده رو از کجا پیدا کردن
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۶:۲۷ - ۱۴۰۲/۰۵/۰۳
0
1
اگر از روز اول کار را به کاردان سپرده بودید و تخصص حرف اول می زد امروز خود و ملت را گرفتار نمی کردید. کافی بود به اسلام عمل می کردید.
نظرات شما