تاریخ انتشار: ۰۹:۱۹ - ۰۴ مرداد ۱۴۰۲

ثبت نام اعطای وام سربازان متوقف شد

بنا بر اعلام مشاور عالی فرمانده قرارگاه مرکزی مهارت آموزی کارکنان وظیفه نیرو‌های مسلح برای پرداخت وام خوداشتغالی سربازان، ثبت نام جدیدی در سال جاری نخواهیم داشت.

ثبت نام اعطای وام سربازان متوقف شد

رویداد۲۴ به گزارش ایسنا؛ سردار موسی کمالی در تشریح بر آخرین وضعیت پرداخت وام‌های خود اشتغالی به جوانانی که سال گذشته درخواست خود را در دفاتر پلیس +۱۰ ثبت کرده بودند، گفت: باتوجه به هماهنگی‌های وزارت اقتصاد دارایی و بانک مرکزی پرداخت وام به کسانی که سال گذشته ثبت نام کرده بودند تا پایان تیرماه بر اساس ضوابط تبصره ۱۶ قانون بودجه سال ۱۴۰۱ ادامه یافت.
مشاور عالی فرمانده قرارگاه مرکزی مهارت‌آموزی کارکنان وظیفه نیرو‌های نیرو‌های مسلح افزود: برای سال ۱۴۰۲ در تبصره ۱۸ قانون بودجه به صورت مجدد وام برای سربازان منقضی خدمت پیش‌بینی شده و ضوابط اجرایی آن نیز از سوی دولت و قرارگاه مهارت آموزی تهیه و ابلاغ شده و در حال حاضر مراحل نهایی خود را طی می‌کند.


بیشتر بخوانید:  لایحه جدید دولت: اعطای حق استفاده از سلاح به ماموران امنیتی در «راهپیمایی‌های غیرقانونی مسلحانه»


وی با بیان اینکه نزدیک به ۱۳ هزار نفر از متقاضیان تا پایان تیرماه تسهیلات خود را دریافت کردند ادامه داد: جزئیات پرداخت تسهیلات تبصره ۱۸ سال جاری نیز به زودی اعلام می‌شود و وضعیت نزدیک به ۴۰ هزار نفر از کسانی که در سال گذشته ثبت نام کرده بودند بررسی خواهد شد.
کمالی با بیان اینکه افراد واجد شرایط به بانک‌ها برای دریافت تسهیلات معرفی می‌شوند گفت: متقاضیان بعد از معرفی به بانک‌ها، می‌توانند وام خود را دریافت کنند.
مشاور عالی فرمانده قرارگاه مرکزی مهارت‌آموزی کارکنان وظیفه نیرو‌های مسلح در پاسخ به سوالی مبنی بر ثبت‌نام‌های جدید در سال ۱۴۰۲ گفت: برابر پیش‌بینی‌ها ثبت نام جدیدی در سال جاری نخواهیم داشت، مگراینکه افرادی که ثبت نام کرده‌اند منصرف و یا واجدشرایط دریافت تسهیلات نباشند. در این صورت اگر نیاز به ثبت نام جدید باشد، اعلام خواهیم کرد، اما پیش‌بینی‌های اولیه نبود ثبت نام در سال جاری است.

منبع: ایسنا
خبر های مرتبط
خبر های مرتبط
برچسب ها: سرباز وظیفه
نظرات شما