تاریخ انتشار: ۱۲:۵۸ - ۱۷ مرداد ۱۴۰۲
تعداد نظرات: ۳ نظر

تخلیه زندان قزلحصار در دستور کار قرار گرفت

استاندار البرز از تصویب انتقال زندان قزلحصار و تخلیه این زندان خبر داد.

 

رویدتخلیه زندان قزلحصار در دستور کار قرار گرفتاد۲۴ ایسنا نوشت: پس از تخلیه کامل زندان رجایی‌شهر کرج و انتقال زندانیان از این مرکز که در منطقه شهری کرج قرار گرفته بود؛ حالا استاندار البرز از تصویب انتقال زندان قزلحصار خبر داد.

مجتبی عبداللهی، استاندار البرز روز سه‌شنبه ۱۷ مردادماه گفت: اراده ملی، عزم و انسجام استانی و خواست مردم، انتقال زندان‌های ملی از البرز بود که اکنون در خصوص زندان رجایی شهر محقق شد.

عبداللهی ادامه داد: انتقال زندان‌های ملی از استان که از سال‌ها پیش، دغدغه مسئولان و مطالبه مردم است، با انسجام و یک عزم ویژه استانی و ملی تمامی زندانیان زندان رجایی منتقل شده‌اند و برای مکان فعلی این زندان نیز طرح‌ها و برنامه‌هایی با هدف انتفاع مردم در دستور کار است.

استاندار البرز خاطرنشان کرد: انتقال زندان قزلحصار نیز مصوب و در دستور کار است و تنها بخشی از زندانیان رجایی شهر به قزلحصار منتقل شده‌اند.

خبر های مرتبط
خبر های مرتبط
برچسب ها: سازمان زندان ها
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۳
ناشناس
|
Netherlands
|
۱۳:۱۱ - ۱۴۰۲/۰۵/۱۷
0
2
پاکسازی اثار جرم در دستور کاره
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۳:۴۱ - ۱۴۰۲/۰۵/۱۷
0
0
باید ببینیم چند وقت دیگر کاربری زندان رجایی شهر واقعا به یک امر عام المنفعه مثل پارک و بوستان تبدیل میشه یا با تبدیل کاربری به تجاری و مسکونی منافع آن نه به عام مردم بلکه به خاصی از مردم میرسه.
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۷:۱۲ - ۱۴۰۲/۰۵/۱۷
0
1
فقط زندان های با مساحت بزرگتر، در مناطق دور از دسترس و پاک کردن آثار جنایت
نظرات شما