تاریخ انتشار: ۱۹:۲۵ - ۲۴ مرداد ۱۴۰۲
تعداد نظرات: ۳ نظر
توضیحات معاون امنیتی وزیر کشور درباره وام اربعین؛

اعطای وام ۱۰ میلیون تومانی در ستاد اربعین تصمیم‌گیری نشده است

معاون امنیتی وزیر کشور درباره وام ۱۰ میلیون تومانی اربعین گفت: اعطای این وام توسط یکی از بانک‌ها درحالی است که این اقدام در ستاد مرکزی اربعین تصمیم‌گیری و بررسی نشده است.

وام اربعین

رویداد۲۴ به گزارش ایرنا، در روزهای گذشته، یکی از بانک‌ها اعلام کرد که زائران اربعین حسینی (ع) می‌توانند از تسهیلات ۱۰ میلیون تومانی در نظر گرفته شده برای این منظور استفاده کنند که اعلام این خبر با واکنش‌هایی از سوی برخی رسانه‌ها و فعالان رسانه‌ای روبرو شد.

در همین زمینه رئیس ستاد مرکزی اربعین در گفت‌وگوی اختصاصی با خبرنگار سیاسی ایرنا، درباره وام اربعین تصریح کرد: اعطای وام ۱۰ میلیون تومانی توسط یکی از بانک‌ها درحالی است که این اقدام در ستاد مرکزی اربعین تصمیم‌گیری و بررسی نشده است.


بیشتر بخوانید: مصباحی مقدم: پرداخت وام اربعین بررسی می‌شود


سید مجید میراحمدی اضافه کرد: به دلیل اینکه این وام بعضاً مورد انتقاد و اعتراض واقع می‌شود، از خاندوزی وزیر امور اقتصاد و دارایی درخواست کردیم ورود و اشکالات را بررسی کرده و در صورت صحیح بودن انتقادات، آن را اصلاح کند. اگر هم دارای مشکل نیست، در این باره روشنگری شود.

وی تأکید کرد: به هر جهت، ستاد مرکزی اربعین در جریان این وام نبوده است.

خبر های مرتبط
خبر های مرتبط
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۳
راِیش سوم
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۹:۴۰ - ۱۴۰۲/۰۵/۲۴
0
6
پول بی زبون
کجاها که صرف
نمیشه....
سیاست
ک ث یف
چکارها که نمیکنه؟
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۰:۱۸ - ۱۴۰۲/۰۵/۲۴
0
5
پیشنهادی دارم چهت اعزام راه پیمایی اربعبین الان دارند غذای مجانی کرایه مجانی خواب مجانی وزارت کارمرخصی صلواتی باوام ومزایای دیگرچهت افراد می دهد علاوه براینها ....چطور است درعراق خانم هم برای راه پیمایی فراهم کنید تااستقبال ملت بیشتر شود
یعقوب
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۴۸ - ۱۴۰۲/۰۵/۲۴
0
6
من هم وام لازم دارم اما برای کاری واجب تر از سفر اربعین. معلومه که به من وام نمیدن.
نظرات شما