تاریخ انتشار: ۰۹:۵۱ - ۲۹ مرداد ۱۴۰۲

واکنش فدراسیون به خواسته استقلال/ استقلال در لیگ قهرمانان آسیا لحاظ شود

باشگاه استقلال از فدراسیون فوتبال درخواست کرده که این باشگاه را به عنوان یکی از نمایندگان فوتبال ایران در لیگ قهرمانان آسیا لحاظ کند تا بتواند برای ثبت قرارداد چند بازیکن و مربی خود اقدام کند.

واکنش فدراسیون به خواسته استقلال/ استقلال در لیگ قهرمانان آسیا لحاظ شود

رویداد۲۴ خبر ورزشی نوشت: از آنجایی که قرارداد استقلالی‌ها به سقف تعیین شده از سوی سازمان لیگ رسیده است، این سازمان به چند بازیکن و مربی این تیم اجازه ثبت قرارداد را نمی‌دهد! آریا برزگر و سامان تورانیان از جمله بازیکنانی هستند که هنوز قراردادشان ثبت نشده است و از سویی یوسو مربی بدنساز استقلال هنوز اجازه حضور روی نیمکت تیم آبی را پیدا نکرده است!

به همین خاطر باشگاه استقلال از فدراسیون فوتبال درخواست کرده است، این تیم را یکی از نمایندگان فوتبال ایران در لیگ قهرمانان آسیا لحاظ کند تا بتواند قرارداد بازیکنان و مربیان جا مانده را ثبت کند. استقلال در فصل پیش رو باید به عنوان یکی از نمایندگان فوتبال ایران در بازی‌های لیگ قهرمانان آسیا شرکت می‌کرد، اما با رای کمیته صدور مجوز حرفه‌ای فدراسیون فوتبال ایران از این بازی‌ها کنار گذاشته شد. سقف قرارداد برای تیم‌های حاضر در لیگ قهرمانان آسیا بیشتر از تیم‌هایی است که در این تورنمنت حضور ندارند. درصورت صدور این مجوز برای باشگاه استقلال این تیم می‌تواند بازیکنان جوان و مربیان جا مانده را وارد لیست کند. باید منتظر ماند و دید که واکنش فدراسیون فوتبال در برابر این خواسته‌ی باشگاه استقلال چیست؟

این در حالی است که چند تیم دیگر به زعم فوتبالی‌ها از سقف قرارداد عبور کرده اند، اما دلیل اینکه برای ثبت قرارداد با مشکل مواجه نشده اند این است که مازاد بر سقف قرارداد با قرارداد‌های خارج از فضای فوتبال تنظیم شده است، اما باشگاه استقلال نمی‌تواند این کار را انجام دهد، چون یک تیم دولتی است.

خبر های مرتبط
خبر های مرتبط
نظرات شما