تاریخ انتشار: ۱۳:۴۰ - ۰۹ فروردين ۱۴۰۳

مدافع پرسپولیس مدال افتخار خواهد گرفت!

 نخست وزیر گرجستان از اعطای نشان افتخار به اعضای تیم فوتبال این کشور پس از صعود تاریخی گرجستان به یورو خبر داد.

مدافع پرسپولیس

رویداد۲۴ گرجستان برای اولین بار صعود تیم ملی فوتبال خود تورنمنت بزرگ "یورو" را جشن گرفت. در پی این موفقیت ایراکلی کوباخیدزه، نخست وزیر این کشور، بازیکنان را "قهرمان" توصیف کرد و آن‌ها را برای دریافت جایزه دولتی نامزد کرد.

کوباخیدزه پس از اینکه گرجستان تیم یونان، قهرمان سابق یورو را با نتیجه ۴ بر ۲ در ضربات پنالتی شکست داد، با بازیکنان و هواداران در مرکز شهر تفلیس جشن گرفت.

کوباخیدزه گفت که از سالومه زورابیشویلی، رئیس جمهور کشور می‌خواهد تا به این تیم جایزه دولتی "مدال افتخار" را به خاطر دستاورد تاریخی آن‌ها اهدا کند.

کوباخیدزه در حساب کاربری رسمی دولت در فیس بوک گفت:"این مردان جوان قهرمان هستند و باید از آن‌ها قدردانی کرد. با قدردانی از نقش پرافتخار ایشان؛ ما تصمیم گرفتیم همه اعضای تیم را برای دریافت مدال افتخار معرفی کنیم. امروز شادترین روز است و همین شادی ما را به هم پیوند می‌دهد. "

گرجستان در مسابقات قهرمانی اروپا در مرحله گروهی با پرتغال، جمهوری چک و ترکیه دیدار خواهد کرد. این مسابقات ویلی سانیول، سرمربی فرانسوی تیم ملی گرجستان را به آلمان باز می‌گرداند، جایی که او از سال ۲۰۰۰ تا ۲۰۰۹ برای بایرن مونیخ می‌درخشید.


بیشتر بخوانید: رد شکایت پرسپولیس از ۳ ستاره استقلال!


نکته جالب توجه برای هواداران فوتبال در ایران این است که، گئورگی گولسیانی، ستاره پرسپولیس نیز در این صعود کشورش را همراهی می‌کرد و بنابراین به همراه سایر بازیکنان مدال افتخار خواهد گرفت.

مدافع پرسپولیس مدال افتخار خواهد گرفت!

خبر های مرتبط
خبر های مرتبط
برچسب ها: پرسپولیس تهران
نظرات شما
پیشخوان